Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Talán túlreagálom a történteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán túlreagálom a történteket?

Figyelt kérdés

Röviden a történetem az, óvónőként a gyerekekkel kisebb kiránduláson vettem részt. Az egyik kisfiú szaladgálás közben elém lépett, én

pedig eléggé szerencsétlenül estem el. Diagnózis törött láb, fekvőgipsz. Még csak 30-asok vagyunk, gyerekünk nincs, férjem jelenleg Győrben dolgozik. Hétvégente van itthon. Reméltem hogy legalább pár nap szabadságot vesz ki és segít, vagyis kiszolgál. De erről szó sem volt, azt állítja számítanak rá a munkahelyen. Most már harmadik napja egyedül fekszem itthon, édesanyám próbál segíteni, bolt, ebédet hoz. De neki is nehéz munkája van, még dolgozik. Akitől kérdeztem azt mondja, férjemben lehetett volna annyi emberség hogy legalább pár nap-egy hét szabadságot kivesz. Nagyon nehéz még egy reggelit is elkészíteni, arról nem is beszélve hogy az orvos pihenést javasolt a csont normális összeforrása miatt. Már az is megfordult a fejemben, nem jó embert választottam férjemnek. Hogy gondoljátok, túlreagálom?


2023. jún. 4. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem reagálod túl, beszélj vele. A fontosabb tanácsom viszont az hogy mivel munkavégzés közben történt, munkahelyi balesetnek számít, 100%táppénzre vagy jogosult, ha még nem történt meg, vetess fel jegyzőkönyvet.
2023. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagáltad túl, de lehet attól tart úgysem kapna szabit. Ez is zavaró, de hogyha amúgy se bőven számíthatsz rá hát én elgondolkodnék, hogy a felesége maradjak-e.
2023. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Hiszen meg se próbált szabit kérni. Amikor otthon van, mennyire segít neked?
2023. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze munkahelyi baleset, ez mégsem segít rajtam itthon egyedül.

Kapna szabadságot szerintem, inkább nem szeret itthon ülni és segítgetni. Nem az a típus. Nem nagyon segít itthon, de írtam hétvégente vagyunk együtt, addigra meg megcsinálom a háztartási feladatokat és a főzést.

Most szükségem lenne rá mivel feküdnöm kell, kicsit ijesztő amiért ez őt nem érdekli. Szerinte feküdni nélküle is tudok, nem tudna segíteni.

Ez nem igaz, reggeli-ebéd-vacsora plusz mosogatás. Ezekben tudna, nem kéne ugrálnom ha itt lenne. Vagy akár egy ágyazás, szellőztetés is nehézség most.

2023. jún. 4. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztetted a biztonsagosnak hitt kapcsolatod. Ilyenben pedig nem erdemes maradni, mert nem szamithatsz a masikra.
2023. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én fordított esetben otthon maradtam volna vele legalább egy pár napot. Nem tudtam volna magára hagyni ilyen állapotban, hogy szerencsétlenkedjen egy lábon.
2023. jún. 4. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugy latszik ez nem kolcsonos. O szamithat rad, de te nem szamithatsz ra. Ha ennel is komolyabb bajod lesz, ugy lelep, hogy nyomat sem fogod latni. A rosszban nem akar osztozni, akarmennyire is mast allitott korabban.
2023. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl! Számítanak rá a munkahelyén!!!! Besz@rok! Te meg oldd meg, ahogy tudod. Örülj, hogy ért ez a baleset! Minden rosszban van valami jó. Kiderült, hogy a férjednek mennyit számítasz. Hagyd a fenébe! A továbbiakban végezze a fontos munkáját. Sőt, ha te elhagyod, még hétvégén sem kell bajlódnia veled. Számíthatnak rá heti 7 napban.
2023. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andi80018 ***** válasza:
100%

Ez egy jel, hogy gyereket semmiképp ne szülj egy ilyennek, mert amikor tök egyedül látod el a babát, rosszabb lesz, mint egyedül,törött lábbal feküdni.. jó nagy paraszt az ember..


Egyébként gyors gyógyulást!

2023. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!