Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezném, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezném, akik már éltek át szerelmi csalódást (megcsalás, hazudozás, fizikai/lelki bántalmazás, viszonzatlan szerelem, stb.), hogy vissza tudtatok, vagy vissza szeretnétek vágni az illetőnek, vagy túltettétek magatokat a történteken?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem álltam kifejezetten bosszút, de mikor neki lett volna rám szüksége és a bocsánatomért könyörgött, nem voltam kegyes, inkább belérúgtam és eltiportam. De kifejezetten nem mentem magamtól utána annak, hogy megbosszuljam, amit csinált. Aztán azóta megszűnt létezni a szememben, szóval mondható, hogy túltettem magam rajta.
2021. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Ez attól függ milyen jellegű dolgot tett velem, ha mondjuk tönkreteszi az életemet, vagy csalódok valakibe nagyon akkor hétszentség hogy aláteszek, aztán utána biztos hogy elmúlik majd a bosszú mert az ilyen ember nem érdemli meg hogy foglalkozzanak vele, a franc se akarja hogy annak örüljön hogy rosszat tett nekem mondjuk, inkább pont letojnám magasról.
2021. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig szeretem.
2021. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Vertek már át, de sosem sűlyedtem idáig, nem is fogok senki miatt kiesni a méltóságomból. A bosszú olyan alantas, méltatlan energia... Egyébként sem tudom élvezni, ha valaki szenved, még ha nekem kellemetlenséget is okozott.
2021. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak készülök vissza vágni. A párom megcsal, nem tudja, hogy tudok róla. Amúgy minden "rendben" köztünk, próbálok úgy tenni mintha nem tudnék semmiről egyelőre. A másik nőnek azt hazudja, hogy köztünk nincs semmi mióta vele van, és hogy kb. csak lakótársak vagyunk, de ez hazugság. Ugyanúgy vagyunk mint előtte minden téren. Rengeteget hazudik neki is. Elvileg el fog hagyni miatta, többet beszéltek erről. Ha elmegy, akkor a nőnek megírok mindent, hogy semmi nem úgy van ahogy azt állította, és akkor úgy mond két szék közé fog ülni a "párom". Viszont arra is gondoltam, hogy mi van ha nem is akar elhagyni, és ebben is csak hazudik neki, akkor mást kell kitalálnom.
2021. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanám magamhoz méltónak az efféle megnyilvánulásokat. Inkább örülök neki, hogy kikerült az életemből az az ember, aki egykor megbántott. Inkább előre szoktam nézni, ergo energiát már a múltba nem fektetek feleslegesen, ráadásul, valohol szerintem valamilyen szinten én is hibás lehetek a történtekért. Hát nagyjából ennyi. Puszipajtások többé nem lennénk, inkább törekszem magam mögött hagyni a sérelmeket, kár az időért...

Viszonzatlan szerelmet pláne nem értem, mert egyik ember sem köteles viszont szeretni a másikat. :D

2021. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Már ne is haragudj, de a bántalmazás, hazudozás, megcsalás, nem összehasonlítható a viszonzatlan szerelemmel.

Egyébként a bosszú mindig visszaüt és ha rosszat teszel a - szerinted- rossz ellen, akkor te sem vagy jobb mint ő.

2021. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még mindig szerelmes vagyok belé, soha nem tudnék neki ártani.
2021. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretném ha szeretne inkább.
2021. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
$7 de a közérzetem jobb.
2021. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!