Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodjak össze vele?Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodjak össze vele?Lehet jovőm vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok,jelenleg egy párkapcsolatban élek és van egy kislányom az előző házasságomból. A ferfi akivel jelenleg együtt élek már egy éve megkérte a kezem. Őszintén szólva nehezen tettem túl magam az előző házasságomon. A gyerek apja már egy éve nem keresi a lányunkat. Nekem nagyon fájt mert szerettem,de nem ez a lényeg.Kérdesem az lenne hogy házasodja össze a párommal vagy inkább nem? Van egy háza ami újításra szorul és közöltem vele hogy nem veszek részt benne anyagilag ha házasság után nem részesit benne papíron ugyanis már elég sokmindent megéltem és a volt férjem megcsalt. Aki ezen átment az tudja hogy nem könnyű megbízni senkiben . A kérés egyáltalán nem tetszett neki ,azt mondta elég ha a felesége leszek és vegyem úgy hogy minden az enyém is. Igen ám de hallottam sok esetet ahol együtt csinált egy pár mindent és aztán a férj kidobta a feleségét más nő miatt aki aztán kiélvezte a kész házat. Nekem van egy gyerekem is aki nem az öve,erre is kell gondoljak ugyanis az én felelősségem felnevelni miután az apja semmit sem vesz neki. És még az is ott van hogy a párom gyereke is szeretne tőlem. Kérlek aki tud egy tanácsot adni és volt ebben vagy akár hasonló helyzetben annak előre is köszönöm a válaszát. Ti vállalnátok gyereket más férfinak? Milyen az ha már egyikőtöknek van gyereke előző házasságából? Hogyan lehet újra kezdeni az családi életet?
2023. jún. 5. 19:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt kell megkérdezned tőlünk, idegenektől, akkor ne menj hozzá!
2023. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2023. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos en is azt gondolom amit a 4-es es masok is irtak, hogy ha itt kell errol kerdest kiirnod, akkor az azt jelenti, hogy rengeteg ketelyed van, en nem mennek hozza. Meg a ferfi hazassagot akar meg gyereket, de a haz nem kozos neven lenne, annak ellenere h te is beletennel penzt? Na neee.

Ne az eszedre es ne a szívedre hallgass, hanem a megerzesedre.

2023. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem reszesulsz tulajdonjogbol ne kolts a hazra egy fillért se. Jól gondolkodsz. Ha nem tetszik majd neki kirak az utcára a gyerekkel együtt. Ettől függetlenül még lehet közös gyereketek Ha szeretnétek. De mindig állj saját lábon, ne szorulj soha senkire, ne legyél kiszolgáltatott!!!!
2023. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

a szerelem es a romantika egy dolog...

anyagiak a masik.

es igen, mint anya egyedul gyerekkel - az anyagiak itt fontosabbak.. ahogy irod.


nalunk az a felallas, hogy 7 eve vagyok egyutt a parommal, van egy 19 honapos kislanyunk.

a paromnak sajat haza van, kocsija, jol kereso ferfi, idosebb is nalam, 47 eves en 34 vagyok.


a hazban lassan kene ezt az csinalni, ujitani, konyhat kellene ujat venni stb. En kerek perec megmondtam neki, nem szallok bele semmibe amig nincs papirunk - vagy hazassag, vagy nemtudom ezt hogyhivjak magyarorszagon bejegyzett hivatalos kapcsolat (?).

Nem azert mert ki akarom eroszakolni a hazassagot...hanem igen pont azert hogyha par ev mulva ra jön jobb lenne egy fiatalabb kiscsaj nalam (es sajnos erre van nala esely mert ilyen tipus) akkor en mehetek a semmibe egy gyerekkel. ugy, hogy bele raktam a penzem a kis feszkunkbe amibol en semmit nem kapok majd.


szoval a kerdesedre a valasz: ha jogosan fel vagy feve papirba hogy xy a tied ha vege lenne a kapcsolatnak akkor persze hogy te is belezallsz anyagilag a hazaba. ha nem . akkor nem.

2023. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne.
2023. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
15. Full igazad van, teljesen jol gondolkodsz. Csak szomoru, hogy ilyeneken kell agyalni, de hat ez van. Kerdezo, benned se veletlenul merult fel ez az egesz, hidd el. Az ember raerez dolgokra. Igazabol evidens kene hogy legyen, hogy kozos neven legyen az ingatlan, amibe te is penzt teszel bele.
2023. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%
15 nem kell ahhoz házasság. Elég ha papíron megegyeznek a részletekről. De valónigaz, hogy a házasság a legegyszerűbb, mivel onnantól osztatlan a vagyon.
2023. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
A házasságkötés előtti vagyon nem közös.
2023. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ebben a szituációban! Én vagyok a férfi, egy idősek voltunk(29), van egy 6eves gyereke. Az előző férje az éjszaka közepén tette ki őt a gyerekkel együtt. Kettőnk között sok volt a veszekedés, de nagyon szerettem már gyereket is akart tőlem .De élni nem éltünk együtt. Viszont nekem van egy megorokolt házam, mondtam hogy nyugodtan koltozzenek hozzám, nem kell adni semmibe ha felujitunk, nem volt hajlandó.... Csak hazassag, külön papírok, legyen néven félig a ház stb...Na itt mondtam hogy, hagyjuk ezt az egészet. Ha érdekel a többi részlet, írj privátban.
2023. jún. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!