Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodjak össze vele?Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodjak össze vele?Lehet jovőm vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok,jelenleg egy párkapcsolatban élek és van egy kislányom az előző házasságomból. A ferfi akivel jelenleg együtt élek már egy éve megkérte a kezem. Őszintén szólva nehezen tettem túl magam az előző házasságomon. A gyerek apja már egy éve nem keresi a lányunkat. Nekem nagyon fájt mert szerettem,de nem ez a lényeg.Kérdesem az lenne hogy házasodja össze a párommal vagy inkább nem? Van egy háza ami újításra szorul és közöltem vele hogy nem veszek részt benne anyagilag ha házasság után nem részesit benne papíron ugyanis már elég sokmindent megéltem és a volt férjem megcsalt. Aki ezen átment az tudja hogy nem könnyű megbízni senkiben . A kérés egyáltalán nem tetszett neki ,azt mondta elég ha a felesége leszek és vegyem úgy hogy minden az enyém is. Igen ám de hallottam sok esetet ahol együtt csinált egy pár mindent és aztán a férj kidobta a feleségét más nő miatt aki aztán kiélvezte a kész házat. Nekem van egy gyerekem is aki nem az öve,erre is kell gondoljak ugyanis az én felelősségem felnevelni miután az apja semmit sem vesz neki. És még az is ott van hogy a párom gyereke is szeretne tőlem. Kérlek aki tud egy tanácsot adni és volt ebben vagy akár hasonló helyzetben annak előre is köszönöm a válaszát. Ti vállalnátok gyereket más férfinak? Milyen az ha már egyikőtöknek van gyereke előző házasságából? Hogyan lehet újra kezdeni az családi életet?
2023. jún. 5. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Igen
2023. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

Szia. :)

Egy éve jegyben jártok, de mióta vagytok együtt?

Amúgy miért kell hazasodni? Miert nem jó nektek/neki, ha "csak" együtt éltek boldogan? Én teljes mértékben megértem a kételyeidet, de azt ne feledd, hogy az előző kapcsolatos nem a mostani! 2 különböző emberről van szó. Azt viszont furcsallom, hogy miért nem érti meg a te aggodalmaidat a múltad miatt.

A gyerekvállalásra pedig azt mondom, hogyha tényleg úgy érezném hogy biztos ember mellettem, régóta így érzem, mindketten akarunk közöset, többször beszéltünk rola komolyan, hosszasan, reszletekbemenően, akkor belemennék.

2023. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%

ha szeretnéd házasodj összes vele.

te érzed, hogy komolyan gondol e és te is őt. magyarul van köztetek szimpátia

2023. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Még el se olvastam a kifejtést, csak a fő kérdésre azonnali válasz: Nem. Ha ez a kérdés felmerül, akkor nem szabad házasodni. Házasodni csak olyannal szabad, akihez teljes szíveddel röpülnél, alig várod. Ha nincs 1000%-os bizalom, nem szabad összekötni az életeteket, pláne ha még egy gyereket is ilyen bizonytalan dobálásnak tennél ki.
2023. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem házasodnék sem papírokkal sem szerződésekkel sem nélkülük. Nem terveznék újra sem családot semmit senkivel, ezt te tudod de 2szer bebukni ugyanúgy az több mint naívság .
2023. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

#3 vagyok.

#5 miért bukná be?

2023. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
És a gyermekedhez hogy viszonyul??mert ha csak megtüri és ha ténleg szülsz neki akkor könnyen lehet hogy a kislányodnak nehéz élete lessz,és 18 éves koráig pokolá teszi az életét meg téged is Elle úszit,
2023. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek a 4-essel. Amin 1 év után is gondolkodsz, és nem örülsz neki, az határozottan nem a te utad.
2023. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
6@ Miért lenne sikeres mert 50% az esélye ? Van garancia bármiben az életre ? Nincs . A nők terhesek a nők áldoznak fel dolgokat a testüket mentik az utodot . A férfi ebből kimarad és kényelmesen bármi indokkal lelép megy új nők után .
2023. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén én elvagyok jegyezve egy éve és 8 éve vagyunk együtt és nem vagyunk házasok.Most egyenlőre nem is tervettük.Viszont nem kell házasnak lenni ahhoz hogy ujratudd kezdeni az életed " családi életet".Ha nem akar részesíteni a ház felében akkor nem értem mit akar.Szerintem hogy új és szép közös családi életetek lehessen ahhoz neki ebbe belekellett volna egyeznie szó nélkül. Egyébként " sajátjaként" kezeli a gyermeked? Hány éve vagytok együtt? Hogy érzed ezt az egész kapcsolatot? Biztos vagy vannak bizonytalanságok amik felmerülnek benned?
2023. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!