Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségül vennéd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségül vennéd?

Figyelt kérdés

Jó tulajdonságok:

-kedves

-vicces

-jól el lehet vele beszélgetni, jók az ötletei, meglátásai

-imádja a gyerekeket

-szép, csinos de nem kiemelkedően

-okos

-megértő

-szórakoztató/partiarc

-kreatív


Rossz tulajdonságok:

-elherdálja a pénzt

-nem vezeti szépen a háztartást

-átlagosan főz, de nem szereti csinálni

-nem karrierista, pedig jó végzettsége van



2023. jún. 12. 00:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"-nem vezeti szépen a háztartást"


Ha ő is dolgozik, akkor közösen kell "vezetni". Ugyanez vonatkozik a főzésre.

2023. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem fonyeremeny, a penz herdalas rol meg le lehet szoktatni
2023. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
24%
Az egy dolog hogy elvárás hogy én keressek többet. De hogy még el is herdálja, na azt biztos nem!
2023. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
28%
Trehány a házimunkára, Elherdálja a pénzt, és ez alapján nagy eséllyel gyerekmàniás is, biztos akar majd, szóval nem!. Kizárt!!!
2023. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%

Nem, nem,soha.


A mindennapi motiváció hiánya és a pénzköltés problémái mögötti jellembajok nekem kizárnák egy ilyen partnerrel való kapcsolatot.

2023. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A pénzherdáláson nehéz segíteni. Az hogy nem karrierista, az igazából az egyéni problémája lehet. Ha te jól keresel, ő meg átlagosan, akkor az már nem kell, hogy gond legyen. A háztartásban te is segíthetsz. Sőt a főzésen is. A főzést úgyis meg lehet oldani, hogy mindenki munkában eszik, vagy ha közel dolgoztok és van rá idő kiugorhattok közös ebédre is.
2023. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Valójában én vagyok a nő, szándékosan így tettem fel a kérdést. A férjem a pozitív dolgok miatt vett el, de a negatívak miatt volt már pár konfliktus, főleg mióta gyerekkel vagyok itthon.


Ami a pénzt illeti: 6 évig együtt éltünk külön kasszán a lakásában. Ő azt mondta egy nővel sem venne közösen házat/autót. Volt egy fix összeg amit mind a ketten ugyanúgy betettünk a közösbe, ebből mentek a mozik, étteremben étkezések. Emellett mind a ketten spóroltunk külön-külön pénzt (ő neki jobban ment, de dupla annyit is keresett) . A nyaralásokat is félben fizettük. Egy időben amikor táblázatban vezettem a költéseimet egész jól ment a spórolás nekem, előtte nem igazán. Ezek után született egy gyermekünk, itt sajnos elkezdtem rá + étel rendelésekre indokolatlanul sokat költeni. Kislányunk lett és belebolondultam a gyerekruhákba. A pénzünk összefolyt a családalapítás után, majd végül GYES-en maradtam, most pedig ő tart el (utálom, de ki akartam használni a lányunkkal az időt, a férjem mivel a normális bérem több, mint dupláját kapja nem ellenezte ezt). Igyekszem sokkal kevesebbet költeni a pénzéből, mint anno a CSED-ből, de a vita tárgya az, hogy a CSED/GYED-ből nem takarékoskodtam, abszolút nem követtem a költéseim + egy többemberes gyerekünk van, akivel születéséről brutálisan nehéz és mai napig összeteszem a két kezem, ha a kaja időben készen van és a nagyon alap takarítás végéig több nap alatt eljutok. Szerintem lelkileg nálam valami elmaradt énidős pótcselekedet volt a sok kényszer gyerekruha vásárlás. (GYES alatt már sokkal jobban visszafogom magam.)

2023. jún. 16. 23:44
 28/28 Niczinger Zsolt válasza:
nem tudom,végúlis mindenkinek vannak hibái.
2023. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!