Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Èrt már tèged közvetetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èrt már tèged közvetetten ilyen lesújtò csalòdás, "meglepetès"?

Figyelt kérdés
Közel áll hozzánk egy házaspár, családtagok, szeretjük őket. Mindig is álomba illő család voltak, megteremtve a saját idilli kis èletüket, ház, nagy udvar, állatok, szuper házasság, szex, szerelem, gyerekek, kirándulások, karrier, minden klappolt. Aztán borult a bili, a fèrj LEBUKOTT, kiderült, hogy ő, aki halálosan elìtèlte a hűtlensèget döngeti a kollèganőt meg mèg titkos viszonyai vannak online is, flörtöl több nővel is meg mèg kitudja mi. A felesèg első körben totál kiakadt, pofon is volt, keress ügyvèdet meg minden is volt, azonnal válni akart, úgy nyilatkozott egèsz èlete hazugság volt, milyen ember mellett èlt ő stb. Eltelt 1-2 hèt ès megbeszèltèk, megbocsájt, nem tud nelküle úgy sem èlni, nem hagyja a házat, a gyerekeket+ amit együtt elèrtek 25 èv alatt. Szereti. Köpni nyelni nem tudtam. Azòta meg kiderült, hogy tök flegma volt azokban a napokban a fèrj, mikor kiderült, rideg, mijt aki mèg büszke is, ráadásul az első gyereknèl is volt valami csòkos megcsalás rèszèről. El nem tudom mondani mennyire ledöbbentett, soha, de soha sem gondoltam volna ezt ròla/ròluk, mai napig hihetetlen. Azon meg mègjobban kiborultam, hogy mèg meg is bocsájt ès jòpofát kell ehhez az egèsz családnak vágnia. A felesèg egy csupaszìv nő/anya/barát, jò ember, szèp lelke van, attòl fèlek totálisan tönkremegy ebbe...Meg lehet ezt valòban bocsájtani? Vagy pont, hogy csak valòban annak lehet, akit szìvből szeretünk? Azt hittem őt ilyen esetben a ház, anyagiak nem èrdekelnèk, de tèvedtem. Valamièrt csak meggondolta magát.
2023. jún. 30. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor már nem a "szívből szeretés" játszik szerepet!

Szívből szereti azokat a dolgokat a feleség amit 25 év alatt felépítettek. A házat, vagyont, megszokott munkáját környezetét, mások elismerését (ebből is látszik hogy a látszat csal), a feleség státuszát stb, stb.

Nem a férjét szereti hanem a megszokott életét.

Nem ő az első és nem is az utolsó aki nem válik el azonnal ilyen helyzetben.

Olyat is ismerek akiknél már akkor kiderültek a megcsalások amikor még kiskamaszok voltak a gyerekek. Mire felnőttek lettek még mindig együtt vergődtek a felek úgy, hogy a férjnek egész idő alatt szeretői voltak. De ugye a pénz az nagy úr. Meg a "kifelé élés", mindenáron fent kell tartani a látszatot a külvilág felé. Belül meg mindenki szenved lelkileg.

Szerintem csak mérlegelte a nő, hogy neki mi a fontosabb.

Az hogy félreb_szik a férje, vagy a megszokott élete. Ő az utóbbit választotta.

2023. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló helyzetbe kerültem én is, kérdést is írtam ki róla. Megbocsájtottam mert közel 30 éve vagyunk egymás társai. Alapvetően a férjem jó ember, ezt a botlását még el tudtam nézni. És a közös ház, hitel stb miatt nem ugrok fejest a válásba, de legfőképp a gyerekeink miatt sem.
2023. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért az egyszeri botlás és az évek (évtizedek) óta tartó megcsalás között van némi különbség, ha már egy nagyobb intervallumot veszünk figyelembe, pl 25-30 éve tartó házasságok. Mert aki csak 1-2 éve van párjával az könnyebben dönt úgy hogy inkább kilép.
2023. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyunk egyformák. Én nem élném le boldogtalanul a hátralévő életemet, és megbocsátani sem tudnék.

Se minden tiszteletem azé, aki képes erre.

2023. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
4-vagyok: se helyett de, vagyis igenis tisztelem a megbocsátani tudókat.
2023. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-Hogy ennyire tisztában vagytok a pár magánéletével? Így elmeseltek szo szerintem, hogy szuper a szex otthon és a maganeletuk is rendben van?
2023. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Igen.

.a 2 nehezsorsú egymásra talált egymást segítették, sokat viháncoltak mint vmi tini szerelmesek, mindig csillogott a szemük ha egymásra néztek, na és elmentem velük(meg még sok haverral csapatban velük)bulizni.

A srác a pultoscsajjal kavart(szintén ismerős is, nem csak egy pultos), a csaj meg az egyik haversráccal.

Én meg végigmoziztam az egészet és majdnem elhánytam magam.

2023. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Sok nő fiatalon magánál jobb férfit tud kifogni. Idősebb korában ez már nincs így. Ismerősöm is így volt. Megcsalta a szuper jóképű, nála tanultabb, magasabb pozícióban lévő, szórakoztató természetű férje. Hölgy hozta az elvárt reakciót, azonnal szakított. Aztán 3 hónap múlva szinte vissza könyörögte magát. Hiányzott neki minden. A társaságba járás a magas, vékony férfivel. Más nők irigy pillantásai, a sok szex. Arra is rájött, hogy közepkorúan a férjéhez hasonló férfiak mind kapcsolatban vannak. Szóval erről ennyit.
2023. júl. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
"Botlás", imádom ezt a szót. Megbotlott es pont sajnos farokkal előre beleesett a nőbe, mi? 😅 istenem.
2023. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...a csók, az igen, botlás. De egy viszony + több vasat is tartott a tűzben, mint írtam...3 nővel is. Kolléganők írogattak neki napi szinten minden csip-csup dologgal kapcsolatosan. Szerintem ha nem bukik le a telefonnal, mai napig űzi ezt. Mint írtam nagyon közel állnak hozzám, főleg a feleség, sokat beszéltünk, innen tudom az infókat részletesen. Nagyon karakán, határozott volt az elején, a szűk családnak is bejelentette másnap a válást, a gyerekeknek, aztán ezért sem értem mi van most....full lehordta minden hazugnag, ganénak, aztán mégis vele maradt. Kb ùgy tesznek, mintha mi sem történt volna. Nyilván nem az én dolgom, sok sikert kívántam nekik, mondtam, hogy örülök, hogy sikerült békésen átbeszélni, de nekem belül ez valahogy nem kerek, de nyilván nem mondom el a véleményem, nem akarok belefolyni , sőt, gondolom ez élesben sosem ilyen egyszerű, én is kapásbòl azt mondanám válnék, pedig 3 éves a kisfiunk, de biztos tönkremennék bele lelkileg. Nagyon nehéz lehet. Csak aggódom érte, mert szerintem nincs rendben a feleség, csak az a baj, hogy ha újra találkozunk egyszerűen én nem tudnám megjátszani, hogy nem neheztelek a férjre, egyszerűen az arcomra lenne írva minden, elítélem, haragszom rá, hogy ezt tette egy ilyen jó emberrel, akinek ő volr a nagybetűs Ő. Attól félek ezentúl nem is tudunk összejárni emiatt :(
2023. júl. 1. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!