Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötésnél milyen színű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötésnél milyen színű és árértékben szoktak adni ajándék pénzt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
???
2023. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Fehér színű, és olyan 40 000 - 60 000 Ft ha jól emlékszem, díszített borítékot szoktak adni.


Általában.


De színben láttam azt hiszem világos rózsaszínt meg türkízt vörös/piros színt is.


Fehérrel sosem jársz rosszul szerintem.


Gratulálok nekik!

2023. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Milyen színű borítékot? Ez tényleg számít?


Amúgy annyit adj, amennyit ott megeszel/megiszol, feltéve ha nem közeli rokon vagy.

2023. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

3


Hát azért nem akarsz fekete színűt adni szerintem, azt inkább temetésre veszel fel olyan színű ruhát...

2023. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

A borítékot szerintem sosem gondolják túl.

Az üdvözlő lapok meg változatosak.


Mi pl egyik rokonnak repülőjegynek álcázott borítékba adtuk a pénzt. A másiknak meg "téglajegy"-et.

2023. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kriszpo ***** válasza:
0%

Lehet hogy "szintű"-t akart írni a kérdező.


Gondolom itt a nászajándékról van szó, ami lehet pénz vagy valamilyen használati tárgy, esetleg élmény, utazás stb...


A kérdésre a válasz:

Attól függ, hogy:

Milyen kapcsolatban vagy az ifjú párral?

Mennyit engedhetsz meg magadnak?

Átlagosan (ha készpénzről van szó) pár tízezrestől a több százezerig. (De vannak ennél jobb modúak (nagyvállalkozó, politikus, milliomos) ahol a milliós összeg sem ritka. Vagy mondjuk egy új sportkocsi....

2023. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Max 10-20 ezer. Többet mi nem adtunk soha. Egyrészt nem állunk úgy anyagilag, hogy az a pénz ne hiányozna, másrészt Aki a kicsit nem becsüli... + nem volt kötelező meghívniuk. Eleve marhaságnak tartom az ilyen elvárásokat. Mi a vendégek többségétől semmit nem kaptunk az esküvőn, és nem is ezért hívtuk meg őket, hanem hogy megosszuk velük azt a napot és együtt ünnepeljünk. A boríték színén még sosem jutott eszembe gondolkodni.
2023. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!