Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehord minden bénának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehord minden bénának?

Figyelt kérdés

Ha valami nem sikerül nekem , a férjem olyanokat mond hogy” látod milyen béna vagy, neked semmi sem megy.

Iszonyatosan érzem magam, sajnos nem szólhatok neki semmilyen problémámról, úgy érzem egyedül vagyok.



ápr. 27. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az erzesed valos. Itt mar csak a reakcio a kerdeses. Egy sima veszekedessel ezt mar nem fogod tudni rendezni.
ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De ő sem tudja….

De iszonyatosan tud fájni amikor lehord minden hülyének.

Nem mutathatok ki semmit.

Neki nem mondhatom el semmilyen problémámat mert azonnal kap az alkalmon és lehord.

ápr. 27. 15:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Így nem lehet együtt élni.

Hány évesek vagytok, régóta házasok?

ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ugyanez. Az ismerőseim azt mondták azért teszi ezt, hogy az önbecsülésemet aláássa, és hogy folyton azt érezzem nélküle egy nulla vagyok. Egyedül nem vagyok jó semmire.

Lehet benne igazság.

ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem válsz el?
ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Válj el! Sőt, egy ilyen hulladék emberhez hozzá sem kellett volna menned!
ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek esetén ha vele csinálná, ez egyenesen egy személyiségfejlődésroncsolás lenne de egy életre is. (És egy pasi nem különb általában a gyerekkel mint az anyjával)
ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán fordul elő , de a lányommal is ezt csinálja.

Én szoktam megvígasztalni.

Nem hagyom hogy lerombolja az önbizalmát.

Amúgy tényleg könnyű azt mondani hogy váljak el.

ápr. 27. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

"Nem hagyom hogy lerombolja az önbizalmát."

De, hagyod. Kiteszed a gyerekedet annak, hogy így beszéljenek vele, es annak is, hogy végig kell hallgatnia, ahogy így beszélnek az anyjával. Ne áltasd magad. Igenis hagyod.

ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

"Nem hagyom hogy lerombolja az önbizalmát"


Az miért hagyod , hogy téged romboljon? Csak halkan megjegyzem a lányod is ugyanúgy sérül minden egyes alkalommal.


"Amúgy tényleg könnyű azt mondani hogy váljak el"


Kifogást is könnyű taláni és gyártani egy bántalmazó kapcsolatban való maradáshoz.

ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!