Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiráz a hideg,ha hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiráz a hideg,ha hozzám ér,nem szeretem már és nem szeretnék többet szexelni se vele. Ez a vég?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja majdnem elváltunk,sajnos akkor is közöltem vele,hogy már nem szeretem. Ő nem akart elválni,mondta,hogy nem baj,majd bizonyít és visszajön a szerelem. Sajnos azóta még inkább eltávolódtam,pedig tényleg próbálkozik,nem csesztet semmiért,segítőkész. A szex is jobb lett köztünk azóta,sokkal szenvedélyesebb,viszont mindig mást képzelek a helyébe és eljutottam odáig,hogy kiráz a hideg,már ahogy közelít szexért...Bűntudatom is van,amiért mást képzelek a helyébe és úgy érzem ezt nem bírom tovább csinálni. A libidóm magas,azzal nincs gond. Pár napja elutasítom szegényt,mert nem érzem helyesnek az egészet. Azon gondolkodom,elmondom neki,hogy sajnos az érzéseim iránta még inkább negatív irányt vettek és nem tudok egy olyan emberrel szexelni,akit nem szeretek,sőt sajnos el sem viselem már.

10 éve vagyunk házasok,3 gyerek van,sajnos annyiszor megbántott már,voltak gyanús megcsalós dolgai is,társkeresőn volt fent,flörtölgetések,stb.,hogy teljesen eltávolódtam tőle :(


2023. júl. 1. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vég.
2023. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Most kapja vissza a mocsok ..
2023. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Mar rég megalapoztam volna hol eljek hogy csak pakolni kelljen.

Felesleges a duma azzal semmit nem érsz.

2023. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen jó libidóval akármikor találsz mást.
2023. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a vég.

Ne húzzátok tovább egymás idejét/energiáját..

2023. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

"annyiszor megbántott már,voltak gyanús megcsalós dolgai is,társkeresőn volt fent,flörtölgetések,stb.,hogy teljesen eltávolódtam tőle :("

Várható volt, hogy ennek a viselkedésnek ez lesz az eredménye. Ezeket a problémákat akkor kellett volna átbeszélni és elkezdeni megoldani, amikor előjöttek, akkor még menthető lett volna, most már nem az.

2023. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már nem lehet megjavítani. En is próbáltam, nem lett jobb, csak rosszabb. Válás lett a vége, mindketten boldogok vagyunk azóta.
2023. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!