Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Friss házaspárnak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házaspárnak milyen tanácsot tudnátok adni? Mi a hosszú, jól működő házasság titka?:)

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk párommal, nagyon szeretjük egymást, hosszú távra tervezünk, ezért szeretném mindenképp megőrizni a házasságunkban a tüzet, szenvedélyt, szerelem érzését, ami most is van.

Mi a titok a hosszú házassághoz, mire kell figyelni? Több éves házasok tapasztalataira lennék kiváncsi.

Változott a kapcsolat a házasság után?


2023. júl. 25. 11:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%

9-es ezzel nem értek egyet.

Szerintem pont fordítva működik: akkor lesz valaki szerelmes egy kívülállóba, ha a házasságában valamilyen komoly hiány van. Érzelmileg vagy szexuálisan vagy más módon nagyon nem kapja meg, amitől ő boldog lenne és ragaszkodna a párjához.

Sokszor vannak nők megdöbbenve, hogy a férjük megcsalja valakivel, aki se nem fiatalabb, se nem csinosabb náluk. És nem értik, férjük mit eszik azon a másikon.

Hát, talán azt, hogy ő nem azzal fogadja, ha belép a lakásba, hogy "Azonnal vedd le a cipődet, te mafla, mert mindent összesározol!" hanem azzal, hogy "De örülök, hogy újra látlak!" Bizony, nem mindegy!

2023. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

Elhiszem, hogy így van bizonyos esetekben.

Én viszont az élő példa vagyok arra mit írtam, én lettem szerelmes valakibe 14 év után úgy, hogy a szex, a gyereknevelés, az élet apró dolgai mind-mind nagyon jól működött.


Nem kerestem és főleg nem kértem ezt az élettől.

Mindig nagyon őszinte házasságban éltünk, így idővel ezt is elmondtam neki, hogy szerelmes lettem valakibe (az illető nem tud róla és nem is fog), azért lehet az, hogy furcsán, zavartan viselkedem egy ideje.

Jelenleg próbáljuk ezt az időszakot átvészelni és megmenteni a családot de rohadt nehéz neki és nekem is, hogy sikerülni fog-e csak bízom benne.

2023. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos gyönyörűen leírta a 12:29-es miért nem működik a házasság Magyarországon. Olyan nincs, hogy amióta az eszedet tudod össze-vissza kavartál mindenkivel aztán majd egyszer csak kapu bezár és megállapodsz valakivel egy életre. Ilyen nem létezik! Az emberi elme nem így működik. Ha nem ahhoz vagy hozzászokva hogy éveken keresztül egy emberrel legyél és építs akkor megette a fene az egészet, mondhattok bármit, ez van! Azért sok sikert, legyetek kivételek!
2023. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Négyeske, leborulok a magasfokú intelligenciád meg az összes tanod előtt. Azt tudod, hogy ez csak finghámozás, ami az emberi kapcsolatokat, pláne egy házaspár boldogságát illeti? Bocs a offért.
2023. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
Bocsássatok meg egymásnak mindenért. Oké megcsalásért, bántásért stb nem kell, de nekem ez a fő bajom, hogy egyszer engem nagyon megbántott, vagyis egy témában többször és hiába változtat nem tudok túllépni ezen már 10 hónapja... havi egy veszekedés tuti van mert képtelen vagyok megbocsátani. Ha azt akarod hogy hosszú legyen akkor te mindent bocsáss meg, de ha valamit nem tudsz akkor inkább válj el.
2023. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

3 honapja mentem ferjhez, meg en is frissnek mondanam magam. Viszont szerintem az is nagyon fontos, hogy a hazastarsak alljanak ki egymas mellett. Ha barmi problema van a tagabb csaladi korben, ne legyunk anyuci pici fiai/apuci pici lanyai.

Sok ilyet olvasni itt is, azert mennek tonkre hazassagok, mert a ferj/feleseg belebujik a szulei seggebe es nem kepes konfrontalodni veluk. Nalunk ez most eppen aktualis, es orulok, hogy a ferjem nem fordult ellenem. Meg is ette volna a fene az egesz hazassagunkat.

2023. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

16-os, de az se normális, ha a feleség éket akar verni férje és annak anyja közé. Normális esetben egy anyós-meny vita során a férj amellé áll, akinek úgy érzi, hogy igaza van. Vagy ha kettőjük között van az igazság, akkor mindkettőt kiosztja.

Ne várja el egy feleség sem, hogy a férje csendestárs lesz minden, az ő anyja elleni b...ogatáshoz. Természetesen fordítva se.

2023. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#17: nem tettem hozza, a mi esetunkben nem az anyosommal van problema, hanem a ferjem hugaval.

De ha az ember mindig a szuleit/testvereit/akarkit ved a hazastarsa helyett, akkor elobb utobb valas lesz, aztan utana ugy bujik vissza a csaladjahoz ahogy akar.

A normalis pedig az lenne, hogy mindenki lerendezi a sajat csaladjat, nem a masik helyett rendezkedik. De ahogy emlitettem, itt is olvasni ezer sztorit, hogy sokan keptelenek meghuzni a hataraikat “merhat megiscsak a szuleim” cimszoval, aztan csodalkoznak amikor megromlik a hazassaguk.

2023. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
#18 pacsi, nálunk a férjem elmebeteg nővérével van baj. #15 voltam
2023. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%
Ne lógj a társad nyakán! Adj levegőt neki!
2023. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!