Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyidő után érdem összeházas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyidő után érdem összeházasodni felnőtt emberként?

Figyelt kérdés
42 éves vagyok. Kétszer volt élettársi kapcsolatom, és nem akartak elvenni feleségül. Most van egy fiatalabb barátom 5. hónapja, már együtt dolgozok vele egy éve, és naponta találkozunk. Ő nagyon szeretne elvenni feleségül, és a barátai, anyukája is támogatják benne. Úgy látják összeillünk. A fiú nem lenne mással boldogabb az elmondása szerint, és biztonságban érezné magát mellettem. Más is így érzi. Szerintetek korai lenne? Nekem ezt nehéz feldolgozni, hogy most el akarnak venni.

2023. júl. 31. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Hát majd meglátod, hogy mégis mi lesz ebből... Lehet még hónapokig semmi... Aztán neked kell tudnod, hogy milyen az ember, hogy érzed magad vele, és mennyire vagytok kompatibilisek.

Ha minden jó hova várnál? Fiatalabb már nem leszel.

2023. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Korai, de végülis 10 év után kötött háuzasság is válással végződhet.


AZért gondold át, hogy minden rendben van-e köztetek, nem látsz volyan dolgokat, amelyek a kezdeti fellángolás után gondot okozhatnak.

Mennyivel fiatalabb? Ha kevesebb, mint 5 év, akkor eléggé irrelenáns a dolog.

2023. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Házasodni sosem érdem, csak egy állapot.
2023. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem szólt a leírás, hogy te szereted-e ezt a fiatalabb barátot? Ezen kellene mulnia a házasodni szándékának, nem azon, hogy ki mit mond.
2023. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az elsőnek igaza van.
2023. júl. 31. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hazasodas a célod, akk9r mindenképp.
2023. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem kell érezni ez igaz. Annyit elmondok, hogy sok időt töltök vele. Nagyon vonzódik, és én is hozzá. Nagyon tetszik, és régóta szeretem. Szoktunk együtt munkaidőn kívül is dolgozni. Voltunk együtt kirándulni. Sokat megyünk sétálni. A környezetében élők mondják, hogy szerintük nem korai, de ezt nekünk kell érezni. Olyan személy mondta még, aki idősebb, és gyerekkorom óta ismer engem. Egy pszihiáter fotó alapján mondta, hogy van.esély, hogy működni fog. Sok mindent meg tudok vele beszélni, és lehet vele kompromisszumot kötni. Inkább konfliktuskerülő. Lehet várnék még esetleg egy fél évet, de éveket nem hinném. Nem fogok róla többet tudni.

Az előző párommal azért szakítottam, mert nem akart 4 év után sem összeköltözni, sem eljegzést. Ezért boldogtalan voltam.

2023. júl. 31. 21:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát én erre egyelőre nem alapoznék egy házasságot.

Amúgy a házasság nem érdem, hanem kihívás, feladat, hivatás a másik ember felé.

2023. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De éltetek már együtt egyáltalán? Vagy ennyi, hogy jól érzed magad vele, meg voltatok már kirándulni és dolgoztok együtt munkaidőn kívül is? Ez nekem nagyon nem a szerelem definíciója. Az meg milyen pszichiáter már, aki egy fotó alapján véleményt mond, hogy működhet-e egy házasság? Az egy kókler, nem szakember, ne hallgass rá. Hát nem tudom, ha csak annyi a célod, hogy végre megházasodj, akkor csináld, de az elmondottak alapján ez még nagyon nem tart ott. Előbb ki kellene próbálni az együttélést, hogy egyáltalán el tudjátok-e viselni egymást.
2023. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, 25 évesen söszejött egy 42 éves nővel, egy éven belül megvolt az esküvő. Úgyhogy vannak ilyenek is :D Én már nem várnék sokat, egy év után mehetne a dolog.
2023. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!