Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek! A feleségetek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek! A feleségetek hogyan tud megmaradni a szemetekben kívánatos nőnek?

Figyelt kérdés

Főleg az otthonlétet tekintve.

Mert utca, munka, egyértelmű.


2023. aug. 3. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

a pillantásokon, érintéseken, intimitáson, összebújáson, a kapcsolat egyéb dolgain túl

(amikben mind kifejeződik, hogy szexuális felnőtt emberek vagyunk, nem pedig csak valami totál semleges házaspár egy gyerekeknek írt mesekönyvből)

ne legyen totálisan elhanyagolva (habár ilyen téren nekem elég annyi, hogy tisztálkodás rendszeresen legyen meg, illetve ne legyen koszos ruhákban)

és nem bánom, ha az otthon hordott cuccaiban is szempont (a kényelem mellett) hogy ha lehet, kiemelje, ne pedig elfedje a nőies vonzerejét. ilyenkor nyári melegben egyszerű a dolog, hisz az ember eleve próbálja minimálisra szorítani az öltözékét. de például az év hűvösebbik részében sokkal kívánatosabbnak és nőiesebbnek látom egy kényelmes cicanadrágban, mint mackóalsóban.

2023. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, de jó lenne ha ötletet adnátok.

Szülés után sem engedtem el magam, jól nézek ki. Fodrász, köröm, kozmetikus, otthoni edzések.

Főzés, mosás, takarítás és gyereknevelés.

Mégis kevés vagyok, mert 10ből 15x ittasan jön haza és belesz@rik, hogy éppenséggel én is nő lennék. :(

2023. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

"Nem tudom, de jó lenne ha ötletet adnátok."

Válás, ő meg kezdjen az alkoholizmusával, amit akar.

2023. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha sokat sportol, egészségesen táplálkozik és nem használ káros szereket. (cigi, alkohol, drog, szolárium, botox, stb.)
2023. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2 és 3. Kérem ne vigyük el a rossz házasságod irányába a kérdést. Van még hely az oldalon, lehet kiírni saját kérdést. :)
2023. aug. 3. 13:33
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Sehogy. De a lyuk az lyuk szerencsére.
2023. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a választ. Én 22 éve kívánom a feleségem.
2023. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Alapból odafigyel magára, de mióta cuckoldozunk, azóta még inkább.
2023. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
55%
Rám bizonyos időnként farok ketrecet tesz. És olyankor direkt szexi ruhában jár otthkn villant, direkt izgat. Nagyon kívánom olyankor, bármit megteszek neki. Ha engedi mindennap kinyalom és sokkal jobban kívánom.
2023. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Sokszor öltözködik úgy nagyon csinosan, és látom a többi pasi "visszaigazolását" hogy bizony ha én nem, akkor más fogja kezelgetni. Pl:. Melltartó nélkül jön utcán, vagy strandra tanga bikinibe, illetve veszünk sok-sok játékszereket, stb, stb. Kétszer pedig volt ilyen cuckold szerű dolog is. Egyszer szexchatelt egy másik pasival, egyszer pedig webcamon masztizott szintén egy másik sráccal, én pedig nézhettem.
2023. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!