Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet ennél több? Kiégtem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennél több? Kiégtem.

Figyelt kérdés

Szóval 7 éve lettünk egy pár.

Randizás, összeköltözés, lánykérés, esküvő, házvásárlás, 2 gyerek..... elértünk mindent amit kitűztünk.

Én most eljutottam egy olyan ponta, hogy "nem tudom, hogyan tovább".

Nincs ami motiváljon.

Egész eddig vártam a kapcsolatunkba, mindig többre. Pl mikor megkérte a kezem, utána tudtam tervezgetni, hogy ez után bizony esküvő...

Mikor megesküdtünk, tudtuk van ennyi meg annyi pénzünk, vegyünk házat. Vártam, élveztem a "válogatást". Beköltöztünk, ujabb ingerek.

Aztán ott volt a gyerekek utáni sóvárgás. Ők is lettek.


Most itt vagyok 30 éves és ugyérzem kiégtem. Hogy nincs már ennél "feljebb". Megvan minden amit akartunk, boldog életünk van/lehetne.

De nincs mire várnom, nincs mit tervezgetnem, sóvárognom utána. Úgy érzem nincsenek már célok, már csak szinten tartjuk ezt a kapcsolatot.

Egyszerűen nem érzem magam boldognak, ha csak arra gondolok, hogy mostmár mindig itt fogunk tartani, ennél többet nem tehetünk egymásért/magunknak.


Ti hogy motiváljátok magatokat? Mi motivál titeket? Mi hajt előre?


2023. aug. 5. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Sivár élet az, ami eléri célját:) Ha megvan az alap el lehet kezdeni építkezni.
2023. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Téged a gyerekeid és a férjed nem motiválnak? ^^


Ez hogyan lehetséges? :O

2023. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

😂😂😂😂

Ó, ha tudnád, hogy még csak az út elején vagy.

Mi mindig többre vágyunk. Pont azért, mert ez motivál.

Új, jobb állás, ahová a gyed után mehettem. Ennek érdekében tanultam egy új szakmát. Bedolgozni magán, hogy biztos helyem legyen. Addig a férjem tartotta sokszor a frontot otthon, elvégre mindenkiért dolgoztam.

Utána jött ő: új szakma, nyelvvizsga, jobb állás.

Aztán jött a gondolat, hogy miért dolgozzon másnak. Belevágott egy vállalkozásba, illetve belevágtunk. Ott aztán tényleg mindig van új cél.

A gyerekek megint csak minden nap adnak új feladatot.

Közben vannak a kis álmaink, amiket meg akarunk valósítani. Az első tengerparti nyaralás a családdal. Az első repülőgéppel utazás. Nagyobb kocsi. Családi ház. Az teljesen igaz, hogy sosincs kész, csak abbahagyják. A kertre duplán igaz. Új terasz, új tető, új minden.

Jó lenne a gyerekeknek egy-egy lakás. Vagy legalább mégegy ingatlan, aztán ha feldobjuk a pacskert mindkettő örököl egyet.

Nagy álmom egy kis nyaraló vagy apartman, amit ki tudunk adni nyáron, és persze mi is tudjuk használni. Ezt lehet, hogy a bátyámmal együtt meg is valósítjuk, felesben.

Annyi, de annyi mindent szeretnék még elérni.

Nem is értem, te hogy érzed azt, hogy mindent elértél. Nekem ez csak a kezdőszett volt. 😂

2023. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez van mikor az ember egy checklistnek fogja fel az életet és amúgy nem érdekli semmi a világban, csak a pipálgatás.
2023. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Pedig tudományos tény, hogy sok kapcsolat addig működik, amíg van közös cél. Aztán minden pipa, jönnek a szürke hétköznapok cél nélkül, és egyik vagy mindkettő elkezd unatkozni, és képbe kerül a szerető, és/vagy elhidegülnek és válnak.

Mérni kell álmodni! Aztán valósítsd meg! Ez az élet. Legalábbis nekem.

2023. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Másban nem tudsz találni célt?

Pl. munkában, hobbikban?

Most ne a párkapcsolatodban akarj újabb célokat, ha az már megvan, keress más dolgokat.

2023. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
4-esnek van igaza. Kipipáltad a listán az elemeket, kész a project. Ha valami segítene neked, az az, hogy kihúzzad a fejed a listából és elkezdd élni az eleted. A gyerekeknek örülni, a hétköznapoknak. Élvezni a házadat, csinositgatni. Új meló, új hobbi. Élet. Nem checklist.
2023. aug. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Legalább van mit szétvernetek, gratulálok.
2023. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Itt a baj mikor valakinek, esküvő, gyermek cél csak.Krll, hogy legyen más cél is, Neked, magadnak, nem Nektek együtt.Azt viszont Neked kell kitalálni mi az.
2023. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi pl mindig tervezünk utazásokat. Illetve a 4. Gyereket is. Sosem unatkozunk
2023. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!