Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy érintene ha azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintene ha azt mondaná a párod hogy ő nem szeretne feleségül venni ?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt. 2 gyermekünk van. Én az elején nem erőltettem hogy feleségül vegyen aztán 5 év után megkérdeztem hogy nem e szeretné hogy a felesége legyek , azt mondta hogy hülyeségnek tartja.Nekem ez nagyon rosszul eset mert azt érzem hogy nem szeretné hogy igazán az élet része legyek. Az kapcsolatunk elején beszéltünk róla azt mondta hogy szeretne majd egyszer esküvőt.De nem lett belőle semmi. Nekem ez nagyon rosszul esik és mondtam is neki de nem igazán érti vagy inkább nem érdekli hogy nekem ez fáj. Mit gondoltok én drámázom túl ?

2023. aug. 7. 22:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Megmondta, hogy hülyeségnek tartja. Akkor most mi ennyire a meglepő?
2023. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk elején azt mondta szeretne majd esküvőt. Ha hülyeségnek tartja miért ígér ilyet ?
2023. aug. 7. 22:59
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ilyen, hogy 10 éve együtt vagyunk valakivel, gyerekeket szülök neki, és 5 év múlva kérdezek rá erre!


2 év alatt ez kiderül rendes kommunikáció mellett, és ha nem akar házasodni, pedig tudja, hogy nekem fontos, valszeg amúgy sem jó a kapcsolatunk, nem ez a téma teszi tönkre!! Szóval akkor csá.


Vállald a felelősségedet abban, hogy te hagytad, hogy így alakuljanak a dolgok és nem tudsz vele beszélni!

2023. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy MÁR hülyeségnek tartja, így 10 év és 2 gyerek után...

Ha neked ilyen fontos az esküvő miért nem házasodtatok össze mielőtt gyereket vállaltatok? Vagy mikor vártad az első gyereket (ha mondjuk úgy jött össze)?

Megkérte egyáltalán a kezed valaha?

2023. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

Igen, mondta, hogy szerinte hülyeség, később még hülyére szedett téged, hogy el fog venni, de csak azért, hogy vele maradj.

Egyébként nem tudom mit csinálsz belőle nagy ügyet (azon kívül, hogy hazudott!) amikor az csak három darab gyűrű (eljegyzési gyűrűvel egyutt), pár darab papir és egy csomó pénzkidobás. És miért most zavar, amikor az 5.evben szolt, hogy mit gondol róla? Ha nem tetszett akkor a válasz, akkor minek maradtál vele???

Jól megvagytok,szuper minden, a gyerekkel törődik ahogy illik? Ha igen, akkor vagy elfogadod, hogy nem akar esküvőt, hogy kamuzott, vagy lépj le két gyerekkel mellőle es kész. Ha meg amúgy se működik a kapcsolat, ahogy kell, akkor minek akarsz házasságot? Jó lesz neked a válás, vagy mi? Amúgy hiába venne el, benne lenne, hogy ráeroltetted és mindig felrónná, akkor minek erőltetni, amit nem kéne? 🤔

2023. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
10 év és 2 gyerek után úgy érzed nem akarja, hogy az élete része legyél...hát nem tudom. Sztm marhára nem az esküvőn múlik ez.
2023. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
Az zavar, hogy mást feleségül vettek 2-5 év után? Irigykedsz? Mire? Én se értem az egészet, egyáltalán nem a házasságon múlik, hogy boldogok vagytok-e. Más férjhez megy aztán pár év múlva, vagy hamarabb már el is válik. Egy párkapcsolat alappillére a szerelem/szeretet/családdal vagy anélkül, őszinteség, kompromisszumkészség, kommunikáció, nem a házasság!
2023. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Ezt akkor rontottad el, amikor szültél neki két gyereket. Amikor az elsővel terhes lettél, akkor kellett volna beleállnod, hogy rendben, Apukám, de akkor most elveszel feleségül. Most így 10 év távlatából 2 gyerekkel az esélyed a nullához konvergál, hogy Ő elvegyen. Én azért azt mondom, hogyha neked fontos az és neki csak egy papír, ami nem érdekli, akkor miért nem írja alá? Mert mégsem csak egy papír. Ugye ugye? Nem akar elköteleződni, ha dobbantani akar könnyebb lesz és megspórol egy rakás pénzt a válóperes ügyvéden is.
2023. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Neked is jókor jut eszedbe. Két gyerek uztán. Nem bírom megérteni az ilyent.
2023. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

10 évvel és 2 gyerekkel a hátatok mögött nem kicsit meredek azt feltételezni, hogy nem akar az élete részeként tudni...

Ráadásul, ha tényleg ennyire fontos volt ez neked, akkor miért csak 5 év után hoztad szóba és/vagy miért szültél 2 gyereket miután közölte, hogy ő hülyeségnek tartja?

Ha egyébként minden rendben köztetek, jól megvagytok, jó apa stb, akkor biztos nem verném a palávert esküvő miatt és nem generálnám a feszkót és a problémát feleslegesen ott, ahol amúgy nincs.

2023. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!