Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A jelenlegi párom feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi párom feleségül akar venni, én már voltam házas, így nem akarok többször, megérti vajon?

Figyelt kérdés
Semmi értelme a házasságnak. Ő templomban akar házasodni, gyűrű kell neki. Nálam az előző házasságomon semmit nem változtatott, sőt utána elromlott minden.
2023. márc. 27. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Milyen templomban? Akkor meg nem veheti el más feleségét. Ez így nagyon gáz. Így járt!
2023. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Megérti-e?? Nem szoktatok egymással amúgy beszélgetni? Még soha nem merült fel a házasság téma, pl hogy te úgy érzed, megégetted magad és többet nem szándékozol férjhez menni? Miről dumáltok amúgy, az időjárásról...?
2023. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Fú, itt azért más gond is van.


Ha nincs értelme a házasságnak, miért házasodtál meg? Most már nagyokos vagy, hogy ezt tudod, de akkor még nem tudtad? Ki világosított fel, csak a saját rossz példád?


Ha a kapcsolat romlott meg, de házasságnak nevezed, mi a garancia, hogy ez a kapcsolat nem fog megromlani?


Ha neki fontos, de neked mindegy, mert hiszen ugyanúgy kapcsolatban vagy, nem a férfiakra mondtál en bloc nemet, miért is ne házasodnál meg újra?


Meg mióta vagytok egyáltalán együtt, hogy már házasodni akar, te meg már elváltál? Remélem, 40 felett vagy, mert ha azalatt, mintha kissé gyorsan történnének veled a dolgok. De ha meg 40 felett vagy, mennyi idős a faszi, hogy még csak most akar házasodni?


Semmi nem kerek ebben a sztoriban...

2023. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdéskört a kapcsolatotok elején ugyebár tisztáztátok.

Ja nem...

No comment

Süketek párbeszéde...

2023. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Uh, ugyanez lebeg az én fejem felett is. Rettegek ettől a pillanattól mikor megkér majd. (Célozgatott már rá)
2023. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és #5!

Ti nem kommunikáltok a párotokkal? Hasznosabb lenne, mint ideírni.

És ezt nem bántásból írom!

2023. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
Attól függ milyen ember.
2023. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Te Béla, az az igazság, hogy tudod én már voltam házas és nem szeretnék még egyszer férjhez menni, ezért légyszi meg se kérdezd. Kérlek gondold át, hogy így megfelelő-e neked a kapcsolatunk."

Aztán ő tudja, hogy veled marad vagy sem. Úgyse tudod befolyásolni, meg minek is.

2023. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk rettegés helyett meg kéne mondani nyíltan, határozottan, hogy egyszer voltam házas, nem jött be, még egyszer NEM vesz el senki. Pont.
2023. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
És te miért nem érted meg, hogy neki fontos? Illetve hogy nem feltétlen a házasság intézménye rossz azért, mert te rosszul csináltad / rosszul választottál anno. Ha nem tudtok zöld ágra vergődni, szakítsatok - te is találsz olyan férfit, akinek jó az élettársi kapcsolat, ő is talál házasságpárti nőt.
2023. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!