Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog elköszönés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog elköszönés nélkül elmenni otthonról?

Figyelt kérdés
Gyerekkel bent voltunk a házban, férjem kint borozott a haverjával. Elmentek otthonról, hogy nem is szóltak. Kerestem volna, de így nem volt otthon. Szerinte ha csak másfél órára megy el felesleges szólni. Szerintem pedig az lenne a normális, hogy szólok ha elmegyek otthonról. Érdekelne másoknál ez hogyan működik. Nem ugyanaz a vélemènyünk ebben.

2023. aug. 9. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Szólni kell, mert ha bármi történik, tudd, hol keresd.
2023. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Alapvetően szerintem szólni kellene, ez nem azt jelenti, hogy mindig be kell számolnia, mikor mit csinál, de ha otthon vagyunk, és egyszercsak "eltűnne", az fura lenne. Alap, hogy szólunk egymásnak.
2023. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Érdekelne férfiak véleménye is, hogy csak mint nő gondolom-e másként. Ez kimaradt a leírásomból.
2023. aug. 9. 14:22
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Én azt is bejelentem, ha pl. leszaladok a sarki boltba tejért - nem csak azért, hogy esetleg neki kell-e onnan valami, hanem hogy tudja, hogy hol vagyok, és kb. mikor jövök vissza.


Az embereket általában érdekli, hogy mi van a szeretteikkel, és ők meg nem akarják a másikat feleslegesen aggasztani, hogy vajon mi van vele :)


Szóval nem, nem az, illik szólni.

2023. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Illik szólni, de mindenki más, ő úgy van vele, hogy ez nem számít. Számomra inkább az az érdekes, hogy ez házasság és gyerek után kezd el zavarni.
2023. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért most zavar 5-ös válaszoló, mert eddig nem csinált ilyet. Mivel korábban nem volt ilyen eset, így ez nem tudott zavarni😉
2023. aug. 9. 15:02
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg egyszeri eset, teljesen felesleges rágódni rajta, borozott a haverjával, benne voltak valami témában és követte, ennyi. Ha nagyon zavar, beszéld meg vele, de egyszeri alkalmon szerintem felesleges rágódni.
2023. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Természetesen beszéltünk róla. Szerinte felesleges szólni ilyen esetben. Igen, egyszeri volt. De mivel szerinte ez így normális, hogy nem szól, így máskor is ezekután megtörténhet. Ezért is érdekelt, hogy másoknál szól-e a párja ha elmegy otthonról.
2023. aug. 9. 15:08
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd ott.
2023. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként úgy gondolom, hogy szólni kell.
2023. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!