Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemétség lenne, ha ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne, ha ezek után megbeszélés, rendes elköszönés nélkül szakítanék a pasival?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiányos, 35 éves pasi, én 30 éves nő vagyok. Elsőre úgy láttam, semmi gond vele, nem értettem, miért volt már 7 éve teljesen egyedül.

2 hónapig normális volt, minden szinte tökéletesen alakult. Csak azt vettem rajta észre, hogy önbizalomhiányos, sok dologban nagyon bizonytalan.

Aztán szép lassan elkezdett velem kötekedni. Tudni kell, hogy már ismerkedéskor mondtam, hogy nekem fontos az egészségtudatosság, egészségesen étkezem, és edzem is. Mondta, hogy nagyszerű, ő is.

Úgy kezdődött a beszólogatása, hogy én miért eszem minimum heti 2x tésztát, ugye tudom-e, hogy a teljes kiőrlésű még egészségtelenebb mint a sima. Aztán amikor együtt rendeltünk kaját, akkor beszólt, hogy miért az "extra húsos" gyros tálat rendelem. Illúzióromboló, hogy egy nő ilyet választ, meg amúgy is, a gyros sem egészséges, és úgy általánosságban is kérdéses, hogy miért rendelek heti 3x kaját, ha gyerekem lesz, annak nem heti 4x kéne csak főzni, szóval a lustaság rossz jel. Mielőtt reagálhattam volna, amint meglátta a fejem, azt mondta, hogy az utóbbi csak vicc volt, ő csak húz, komolyan ne vegyem. De a gyros tál azért tényleg egészségtelen, és tényleg nem nőies az extra húsos.

Amikor vásároltunk és elkísért, nézegettem szoknyákat, mire beszólt, hogy nagyon menne már haza, uncsi, és különben is, azokat 45-50 kilós lányoknak szánták, khmmmmmmm.

Ez most volt hétvégén.

Ma pedig napközben írogatott, hogy náluk az irodában épp az a téma, hogy ki hány kiló, nagyon megnyíltak a csajok is, és képzeljem el, hogy mindegyik minimum 8-10 kilóval könnyebb nálam, hozzátette, hogy "milyen érdekes" + egy gondolkodós, homlokráncolós emoji.

Nekem már telt a pohár egy ideje, de itt lett elegem. Úgy érzem, "öreg" vagyok már ahhoz, hogy ilyen emberekkel szórakozzak és pocsékoljam az időmet, ha így gondolkodik rólam, akkor azért mehet a sunyiba, ha pedig az önbizalomhiányát, sikertelenségét akarja leverni rajtam, akkor meg azért mehet, nem vagyok 20 éves lány, aki majd lenyugtatja a benne dühöngő "oroszlánt", meg majd szeretettel "megváltoztatja", egyáltalán nincs kedvem esetleges "megnyíló" bocsánatkérést, "jajdehülyevagyokdeazafrányamúltamteszi" trillát hallgatni.


Legszívesebben megírnám, hogy soha többé ne keressen, aztán letiltanám a francba, mert megbeszélni, és az esetleges dührohamát, további önbizalom leépítését sincs kedvem hallgatni.



2023. máj. 15. 17:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem illettek össze, az biztos.

Viszont mondani kell neki, hogy most ne keressük egymást, nem tudsz komolyat elképzelni vele. aztán kész. Ez elég írásban.

2023. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodni, csak közöld, hogy legyen kedves ne keressen többet. Aztán tilthatod vagy amit akarsz, ő meg gondolkozzon el az életén...
2023. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ez az egyetlen normális, lehetséges módja. Foglalkozz azzal, ami neked jó, és keress egy normális partner ehelyett a hulladék (egyelőre még csak) verbális bántalmazó helyett.
2023. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

"Viszont mondani kell neki, hogy most ne keressük egymást"


Abszolúte nem értek egyet. Félreérthetetlennek kell lenni. Én a következőt írnám: "Részemről vége ennek az úgynevezett együtt járásnak (vagy aminek hívja a kérdező ezt az egészet). Soha többé ne keress, én itt végleg lezártam a dolgot kettőnk között." És tiltás. Ennyi.

2023. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
4# igen, én úgy gondoltam, hogy ne szó nélkül lépjen le. Mert úgy is keresni fog.
2023. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
13%

Az igazat akarod olvasni ?


A nemlétező hócipellője is tele van veled, és azt akarja, hogy te dobd be a törülközőt. Ezért az egész műsora. Már réges rég a fazon rájött, hogy semmi keresnivalója melletted.


Ez a valóság, az általad leírtak alapján.

2023. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat kuka, ebben egyetértünk.

De mindneképp kell hozzá elköszönés ÉS magyarázat. Nem magyarázkodás, hanem sima magyarázat, indoklás.

Ha nem indoklod meg mivan, azzal csak azt éred el, hogy gyötrődjön rajta és akár elkezdjen zaklatni. Ami amúgy tök érthető, hisz fogalma sincs miért történt az, ami.


Igazából az is jó indoklás, ha csak simán bemásolod ezt a kérdést neki, hogy itt összefoglaltad mik azok a dolgok amik kiverték a biztosítékot. A lnéyeg, hogy kapjon valami képet, hogy mi az ami miatt kosarat kap. Neki is jobb, és hidd el, neked is.

2023. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
27%

6+


"Legszívesebben megírnám, hogy soha többé ne keressen, aztán letiltanám a francba, mert megbeszélni, és az esetleges dührohamát, további önbizalom leépítését sincs kedvem hallgatni."


Pontosan ezt várja.

2023. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Kitana. ***** válasza:
100%
Írd neki le max 3-4 mondatban, hogy miért is egy debil, hátha tanul belőle, aztán tiltsd le. Hosszabban én sem bonyolódnék bele. Ha nem tiltod le, akkor jön majd a magyarázkodás, kifogások, de ő azt nem is úgy gondolta, neked akar jót, aztán a sértegetés. Nem tűnnék el szó nélkül, mert akkor nem fog leszállni rólad úgysem, akár meg is látogat.
2023. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
6%

A fazon nemk önbizalomhiányos hanem okos, és rájött, hogy milyen vagy-és számára nem megfelelő.


"2 hónapig normális volt, minden szinte tökéletesen alakult. Csak azt vettem rajta észre, hogy önbizalomhiányos, sok dologban nagyon bizonytalan."


Ez is ezt mutatja. Egyre jobban elbizonytalanodott a személyedet illetően.

2023. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!