Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy osszátok be a pénzt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy osszátok be a pénzt, nem szoktatok vitatkozni rajta, és ki mennyivel szál be a közösbe, mennyi a fizetesed ill. ffi vagy nő vagy, és mennyi idős ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 17:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen házastársak vagy komoly kapcsolatban lévők válasza érdekel
2023. aug. 12. 17:28
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem szoktatok vitatkozni azon ki mit fizet ?

- igy akartam írni ..

2023. aug. 12. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk vitatkozni, mert minden közös. A bankszámla is.
2023. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Közös számla. Emellett mindkettőnknek van saját pénze is. Az elején félreteszünk durván 500EFt-ot, a maradékból meg élünk. Így biztosítva van hogy gyarapodik a számlánk. Több befektetésünk is van, eszközállományunk folyamatosan fejlődik. Nem pazarlunk, de mindenünk megvan.


48F/43N házasság

2023. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Külön számlánk van, de közösnek tekintjük a bevételeinket. Nem szoktunk vitatkozni, mert bárki is fizet, a zseb közös. Azt pedig megszoktuk beszélni, ha valami nem szokványosra/mindennaposra költenénk nagyobb összeget.

A bevételeink is változóak. 7 éve vagyunk együtt. Az első 3 évben a férjem keresett többet, aztán 3 évig én, plusz a CSED-em is nagyon jó lett emiatt. Nyilván amióta GYED-en vagyok, ismét labdába sem tudok rúgni mellette. :) Ez ilyen. Ebből sem csináltunk gondot sosem.

2023. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttünk én még egyetemre jártam és csak nyáron dolgoztam. Így akkor nyilván ő keresett többet. Azóta kicsit fordult a helyzet. De nem vitatkozunk fizetés miatt.
2023. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Külön számláink vannak, de Közös kasszaként működünk, úgy kezeljük. Nincs semmilyen vita. Az elején megbeszéltük. Plusz egyikünk sem pénzszóró típus, így sose volt ebből probléma.

A férjem nettó 360-380 ezer között keres beosztástól függően. + 210 ezer évente szépkártya. Ezeket költjük megélhetésre, szórakozásra, hobbira.

Én Fixen nettó 350 ezret keresek. Ez a megtakarításunk és az én számlámon gyűlik. Csak akkor nyúlunk hozzá, ha valami extra, váratlan kiadás van. Pl kellett már új hűtő, mosógép ,2x cseréltünk mikrót, kellett már mindkettőnknek új laptop, mobil. Ilyenek. Egyébként csak gyűjtögetjük idős korunkra.

37/n, 34/F, 13 éve vagyunk együtt, lassan 12 éve házasok is.

2023. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszi 7es a reszletes leírást, van gyerek is?
2023. aug. 18. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Gyerek? Isten ments , nincs. Ketten vagyunk egy kiskutyával. ( a kutyut azért írtam mert rá is kell nyilván költeni:)
2023. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A ferjem 600-at, en 300-at. Ennek majdnem fele hitelekre megy el, ugyhogy felretenni nem sokat tudunk, de lassan kezdunk kilabalni a pokolbol. Kulon szamlank van, de kozosen kezelunk mindent. Van harom kisallatunk, es a ferjemnek egy fia. Kozos gyerek meg nincs. Vitak neha abbol adodnak, hogy a ferjem neha eltapsolna a penzt, es nehez visszatartani.

27/N 38/F

2023. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!