Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szedtem a feleségemnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedtem a feleségemnek egy szál rózsát a kertből, és mikor átadtam neki, megszúrta az ujját a tüske. Erre felkiáltott, hogy "Az Isten b**szon meg! " Nektek lenne kedvetek mégegyszer rózsát adni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Remélem ez nem komoly...
2013. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

omg. jó lett a kedvem :D

hidd el, nem neked szánta ezt a kijelentést :D azért legközelebb (remélem, hogy lesz), szedd le róla a tüskéket :)

2013. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem, aki így beszél, azzal nem lépnék házasságra.
2013. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Egy ideig biztos nem.
2013. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Szituációtól függ. Ha utána elnevette magát, és bocsánatot kért, akkor igen.

Ha nem, akkor egy jó darabig biztosan nem lepném meg. Max. művirággal.

2013. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

Kulturált úrihölgy.... :S

Nem, nem lenne kedvem. Vagyis az enyémet nagyon el tudná venni.

32N

2013. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy kaktuszt, és add át úgy, hogy "nesze b+".


Amúgy szerintem sem neked szólt ez, csak kiszaladhatott.

Nekem volt egy olyan, hogy egy unalmas délután amikor mindenki csak tengett lengett, az egyik gyerekem kitalálta, hogy elém ugrik az ajtó mögül egy "Húúúúúú" felkiáltással. Olyan váratlan volt, hogy kiszaladt a számon egy b+.

Utána mondtam neki, hogy bocsi, ez nem neked szólt csak úgy kibukott belőlem, de ilyet még egyszer ne csináljon.

2013. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem kifejezetten Neked szánta, de mivel Te voltál a legközelebb így Rajtad csattant. Bár én ha így káromkodom (egy évben egyszer) ahhoz nagyon nagyon durva szituáció és indok szükséges... Elég érdekes, hogy a kedves feleséged ennyiért ilyen csúnyán elkezdett káromkodni. Nem lehet túl illedelmes. :) Utána mit csinált? Eldobta a virágot és összetaposta?:) Mert az már pláne gáz! :) Mindenesetre van érzéke ahhoz, hogy hogyan ölje meg a romantikát :D
2013. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Végül is a végén jót nevettünk rajta együtt, de megkért, hogy írjam már be ezt a GYIK-re:)
2013. máj. 22. 23:19
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Legközelebb adj neki plüss virágot.
2013. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!