Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is ilyen magányos időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen magányos időnként a házasságban? 🙁

Figyelt kérdés
24 éve vagyunk együtt, nem rossz a kapcsolatunk, de kicsit olyan melankólikus alkat, kicsit távolságtartó. Időnként annyira egyedül érzem magam érzelmileg, vágyom valakire, szerelemre, beszélgetésre, bolondozásra, kis vidámságra.

2023. aug. 25. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Dobjatok fel a házasságot.
2023. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Anton Chigurh ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!


Ugyan nem vagyok házas, de a komolyabb párkapcsolatokban is szerintem az egyik legfontosabb, hogy jól tudjunk kommunikálni egymással.


Ha láttam ezeket a jeleket a barátnőmön, megkérdeztem mi a gondja, sőt... igazából kérdeznem sem kellett mindig, mert én mindig is szerettem bújni, sosem hidegültünk el.


Általában mi férfiak hajlamosabbak vagyunk elbújni a gondjainkkal, nem tudunk mindent részletesen kibeszélni, de szerintem idővel megtanulható ez is. Nekem is időbe telt, de ma már figyelek a páromra.


Talán a társadnak is csak egy kis unszolás kell, hogy mégjobban megnyíljon...hogy elmondja mi a gond.


Sok sikert nektek!

2023. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 Igyekszem,nyíltan, és sokat kommunikálunk, de ő tényleg ilyen, nem hibáztathatom, nekem kezdett el hiányozni egy másfajta viselkedés.
2023. aug. 25. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, Feleségek klubja. Ha van rá pénzed, fizess elő. Én láttam ingyenes előadást is, tökre jó volt.


De érdemes lenne a te női energiáiddal is foglalkozni, hogy minden okés-e. :)

2023. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Cseréld le két keménypcsű huszonévesre! Ő feléledne, te meg bolondozhatnál!
2023. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy most arra lenne szükség...😅
2023. aug. 25. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam olyan magányos, mint kapcsolatban. Házasságom még nem volt, de a magányt átérzem.
2023. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én már évek óta egyedül töltöm a hétvégéimet, bár tök mindegy mert ha a férjem itthon van akkor is csak a laptopját nyomkodja...én meg az emeleten vagyok mindig egyedül, és sorozatokkal tompítom az agyam...:) Gyermekünk nem lett, így gondolom 10 év múlva is ez lesz a program hétvégente. A férjem ugyanzokban a kocsmákban fog italozgatni péntek, szombatonként az örök szingli barátaival (hiszen így 40 fele már nem tudom mikor lesz komoly párkapcsolatuk szegényeknek, ha nem is ismerkednek) én meg itthon fogok elhervadni a 4 fal között a macskánkkal...:) Hát valahogy nem így képzeltem el anno...Pedig milyen boldog voltam még huszonévesen....soha nem gondoltam volna ezt....a házasságom üres, az életem színtelen....a férjem amúgy tökre elvan...szoktam is sokszor kérdezgetni tőle, hogy téged nem zavar hogy 10 év múlva is itt fogunk tartani, azt mondja őt nem...

ő boldog így...ami fura, hogy én anno szingliként rengeteget kirándultam egyedül, imádtam fotózni, nyelvet tanulni mára már teljesen kiégtem....már nem érdekel semmi...csak telnek a napok, a hétvégék a hónapok és úgy érzem minden megfagyott körülöttem..

nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!