Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes rövid időn belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rövid időn belül házasodni, és gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Kb. egy éven belül párt találni, majd gyereket vállalni. Sok ismerősnél látom, hogy már családot alapított, 25 éves férfiként FOMO miatt gyakran zavar a dolog, félek, hogy kifutok az időből.

2023. aug. 27. 11:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
9. Akinek igyen a hozzáállása, annak kapcsolatot se érdemes kezdeni.
2023. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%

Gyereket eleve nem érdemes vállalni, ugyanis elviszi a csomó pénzt, ráadásul otthon nem kap normális oktatást vagy eü. ellátást, és nulla jövőképpel engeded útjára.


Meg ha elváltok, akkor úgysem látogatod majd - amint lesz új nőd, esetleg tőle is gyerek, a már meglévőre vszeg teszel majd.

2023. szept. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

Hát én biztosan nem házasodnék 1-2 éven belül,de nem vagyunk nyilván egyformák.


Szerintem az ideális:

Legalább 3-4 év kapcsolat, abból minél több év együttélés! jegyesség,1-2 év max és házasság.

Kiélvezni azt az időszakot,hogy jujj,most friss házasok vagyunk, aztán gyerek.( Ha akartok persze).

De ez az én véleményem,senkinek nem kell ez alapján élni.

De 25 évesen, főleg ffiként semmiről nem vagy lemaradva.

2023. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Ez teljesen egyéni. Szerintem érdemes rövid időn belül megházasodni, mert én hamar megtaláltam azt, akivel le akarom élni az életemet, és azóta is boldogok vagyunk, de ez én vagyok. Én örülni akartam egy ideig annak, hogy kettesben vagyunk, ezért későn szültem. De ez is egyéni.

A mi szótárunkban a válás ismeretlen szó volt és ma is az. Nincs válás, mindig mindent megoldottunk együtt.

2023. szept. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

"A mi szótárunkban a válás ismeretlen szó volt és ma is az. Nincs válás, mindig mindent megoldottunk együtt."

Azért ez erős.Szerintem (sajnos) vannak olyan helyzetek,amit nem kell és nem is lehet együtt megoldani...

Engem ha verne a férjem,biztosan nem maradnék vele.

2023. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

# 15. Én a saját házasságomról beszéltem. Mi úgy mentünk bele a házasságba, hogy nincs válás. Nekünk ez így volt jó, soha nem is merült fel válás, ha bármilyen feszültség volt, meg kellett oldani, és meg is oldottuk.

Nem ítélem meg senki házasságát, mindenki úgy oldja meg a problémáit, ahogy akarja.

2023. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%

Jaja persze abszolút megéri

(irónia)


Azért van tele a Tinder,badoo és az összes ilyen társkereső oldalak elvált

2-3 gyerekes anyukákkal


Rengeteg ilyen van, még a saját ismerősi körömben is.

20-21 évesen megházasodik a csaj

Aztán 26-27 évesen elválik 2 gyerekkel.

2023. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

szerelembol soha ne hazasodj, mondtak az idosek. milyen igazuk volt.

mi 5 ev egyutteles utan dontottunk ugy, hogy gyerek es hazassag.

addig kielveztuk az eletet, dolgoztunk, buliztunk, utaztunk, felujitottunk 1 hazat, gyujtogettunk.

szuletett 3 gyerkocunk, halistennek nem mellettuk kellett ateljuk a hazfelujitast, volt idonk rajuk. a nagyobbik most 10 eves.

ja es amugy a valas szelen vagyunk.

szoval tokmind1, hogy csinalod, a valas akkor is becsuszhat. de 1-2 evre szeirntem felelotlenseg, nagyobb az eselye, hogy nem fog menni, minthogy fog.

2023. szept. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
# 18. Nálunk nem mondtak ilyet az idősek. Nekem a nagyszüleim szerelemből házasodtak. És én se tudnám leélni az életemet olyasvalaki mellett, akibe nem vagyok szerelmes. És gyereket se szülnék tőle.
2023. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen. Éppen most fuccsolt be ismerős fiatalok házassága. Rövid ismeretség után házasság, két gyerek rögtön egymás után. A srác annyi idős volt, mint te, mikor összeházasodtak, a csaj valamivel fiatalabb.
2023. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!