Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házas férfiban kialakulhatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házas férfiban kialakulhatnak romantikus érzelmek egy másik nő iránt, ha amúgy rendben van a házassága?

Figyelt kérdés

Szóval értitek, nem arra gondolok, hogy szexuálisan vonzónak talál egy nőt, hanem hogy emelett érzelmeket is táplál felé.

Ez egy stabil kapcsolatban is megesik?

Ha igen, mi lehet az oka?


máj. 11. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs már szellemileg a kapcsolatban nem szereti a pátját, csak kb mint max az anyját.
máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Igen. A szerelem az elmúlik, és szeretjük, kötődünk, odavagyunk a párunkért... ismét fellángolások, közeledés jöhet, de az a kezdeti vak-rózsaszín ködös szerelem már nem.


..tehát ilyen igazi nagy fellángolás már csak egy új ember iránt jöhet, de az tényleg bármikor a legváratlanabbul. Akkor is, ha nem tesz érte semmit az ember, hogy legyenek ilyen érzései valaki felé, ha kerüli, ha bármi... az ember akár úgy is szerelembe tud esni, hogy nem is ismeri a másikat, csak elképzeli, hogy milyen lenne, abból a pár interakcióból..


Szóval a szerelemnek nincs úgy értelme. A célja az hogy elhülyítsen és párzásra ösztönözzön. Szóval ja... hiába tervezel te nyugis monogám életet, tartod fenn az izgalmat a meglévő kapcsolatban, akkor is jöhet bármi.

máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az exférjem nem tudott mit kezdeni azzal, hogy elmúlt a rózsaszín köd. Nekem ki se alakult a köd, végig mély szeretetet éreztem iránta.
máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Vannak ilyenek akik hol ebbe hol abba szerelmesek. Nekem nem kéne ilyen pasi mondjuk.
máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Én nőként írom, hogy pont így vagyok. 12 éves házasságban vagyok, átlagos, de jól működő házasság. Mégis fellángoltam egy másik férfi iránt, akit alig ismerek. Persze nem lesz semmi, de elég nehéz elfelejteni. Főleg úgy, hogy heti szinten látom, hallok felőle. És úgy, hogy majdnem biztos vagyok benne, hogy én is tetszem neki.
máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Lehet a házasságában szeretik egymást a feleségével, a feleség a gyerekei anyja. De attól még jöhet egy elsöprő szerelem egy másik nővel.
máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Hol találhatnék olyan hàzas nőt, akinek rendben vannak az otthoni dolgai, de mégis vàgyik valaki másra/ valami másra?
máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!