Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor, ha a felek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a felek nem egyszerre akarják az eljegyzest?

Figyelt kérdés

Tehát az egyiknek jó lenne most is, de a másik fel csak 1-2 év múlva szeretné? Ilyen esetben ezt hogy lehet le kommunikálni úgy, hogy mindkét fél elégedett legyen?


Tehát van egy két éves kapcsolat. A nő szeretne eljegyzést, a férfi csak 1-2 év múlva vagy azon belül.


2023. szept. 8. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a feleken múlik, meg az okokon.


Ha pl azért nem akar eljegyzést a pasi, mert esküvőre nincs pénze még, az megoldható.


De ez ködösítés is lehet, a pasi nem gondolja komolyan a kapcsolatot, de nem akar szakítani.

2023. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek? Mi a cél?

Mert 20-onévesen, mindenki külön lakva lehet várni, de 30 körül én már nem várnék senkire, mert az 1-2 év lesz az 3-4 is. Ha nem vesz el, viszlát, nem közösek a célok.

2023. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Akkor legyen eljegyzes fel év múlva és akkor mindenki boldog. Bár szerintem az első gyerek születése konkrétabb terv kellene, hogy legyen, mint az eljegyzés.
2023. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Húszas eveink közepén vagyunk. Nem ködösít, azt mondja, hogy előbb teremtsünk biztos anyagi alapot, legyen megtakaritasunk.

Kb két eve együtt elunk, most sikerült saját lakasba költözni, előtte albérletben éltünk. A szüleitől kapta a lakást.

2023. szept. 8. 20:13
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Az a pasi aki igazán szeret, és tudja hogy veled akarja leélni az életét, nem halogat.


Mi fog változni 1-2 év múlva? Mire vár?


Pl nem biztos a kapcsolatban, esetleg még hátha betoppan az álomnő?


Vagy pl végezni akar az egyetemmel, mielőtt komolyabbá válna a dolog? De ez esetben lehetne hosszabb jegyesség, egy eljegyzést azért annyira nem nagy csinannadratta.

2023. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
És neked miért ilyen fontos az eljegyzés most rögtön?
2023. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Közös a lakás és nem akar eljegyezni? Mire vár? Mert ha a lóvé a gyerek miatt kell, azt elhiszem, de most gyűrűre gyűjt? Sztem nem érzi, hogy neked ez fontos.
2023. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg fázik a végleges elkotelezodestol.meg pár év jarogatas, aztán kiderul, hogy ő meg élni akar.
2023. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem, ilyenről szó sincs. Nagyon gondoskodó, egyáltalán nem sajnálja tőlem a pénzt, ha arról van szó. Nem járogatunk, együtt elunk.

Most vegeztem az egyetemmel nyáron, ő januarban, meg nincs kiépült karrier.

Igazából az nekem sem gond, hogy 1-2 év múlva szeretné csak, hiszen még mindig nagyon fiatalok vagyunk, de elég rosszul érint, hogy közeli ismerosi körben mindenki hazasodik vagy már házas úgy, hogy a kapcsolat rosszabb minőségű is és kevesebb ideje is vannak együtt.

2023. szept. 8. 20:20
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem közös a lakás, ő kapta a szüleitől. Nyilván itt lakom vele, felesben fizetjük a dolgokat.
2023. szept. 8. 20:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!