Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményed arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról, hogy egy pár összeházasodik két tanú jelenlétében, majd kb 2 év múlva tart lagzit?

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor már minek? De az ő dolguk.
2023. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Így alakult.

Nem minden fiatal párnak vannak milliói a lagzira. Sőt...

Viszont a lakhatás jelenleg jóformán házassághoz vna kötve, tekintve, hogy nem házas emberek sokkal nehezebben jutnak lakástámogatáshoz.


Szóval teljesen érthető és racionális, logikus lépés.

2023. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
92%

Semmi.

Ahogy nekik jó, úgy csinálják.

2023. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Azt,hogy érezzék jól magukat!
2023. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ezzel gond..Én is így tennék, ha nem lenne pénzünk a lagzira. Bár egyéb -okból is szokták halasztani (pl. érkező baba miatt, stb..), a lényeg, hogy Nektek jó legyen!
2023. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Wemmi.
2023. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, ő dolguk.
2023. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit gáz. Legyen egy nagy buli, de ne hívják lagzinak. :D
2023. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Érezzék jól magukat. Tartsanak ki egymás mellett.
2023. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Én nem értem, hogy miért kell feltétlenül az anyakönyvvezetőhöz is elvinni az egész vendégsereget. Én is úgy tervezem, hogy ha letudtuk a hivatalos részt, utána rá pár nappal/héttel lesz a lagzi. Most hogy nektek ez két év, akkor két év, attól még nyugodtan ünnepelhettek. Előttem is írták, hogy a házasságkötésnek vannak jogi okai is, és érthető, hogy nem feltétlenül tudtatok anno mondjuk kifizetni egy lagzit. De ha csak meggondoltátok magatokat, abban sincs semmi, jó szórakozást kívánok!
2023. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!