Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A mostani párotokkal maradnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani párotokkal maradnátok,ha kiderülne hogy több esély van arra hogy nem lesz a kapcsolatból házasság,mint arra hogy a végén összeházasodtok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy boldog kapcsolatban éltek már egy éve, iszonyatosan nagy szerelem de bizonyos okok miatt valamennyi esély van rá hogy összeházasodtok, viszont úgy érzed hogy nagyobb valószínűséggel odáig nem fog elmenni a dolog. A pároddal maradnál,hogy megnézd mi lesz a vége és hogy mennyi időt szán nektek a sors? Hogy még élvezzétek az együtt töltött időt,reménykedve hogy majd megkéri a kezed? Vagy szakítanál vele ,mondván hogy biztosra akarsz menni,és olyan kapcsolatot akarsz amiből egészen biztos hogy házasság lesz? (Tudom hogy ennél a témánál a mai világban nehéz “biztosra menni” mert akárki ígérhet akármit de értitek:D)

2023. okt. 8. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, vele maradnék, hisz van esély rá
Szakítanék vele, nem éri meg
16 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Kerdezo,elkeseredett vagy. Erthetetlen minek ragadzkodsz egy felesleges papirhoz. Ha nem tudsz egyedul megelni es vagy felnevelni egy gyereket,akkor ne vallalj gyereket. N
2023. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mi miatt vagy bizonytalan? Ha csak annyi, hogy ő nem biztos abban, hogy szeretne esküvőt, és ez az első kapcsolatunk, 20 évesek vagyunk, akkor ez nem zavarna.

Ha nem vagyok biztos benne, hogy vele szeretnék megöregedni, akkor hagynám az egészet.

2023. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Második: nem én vagyok a bizonytalan,hanem a párom. Beszéltünk róla,és ő adta a választ ,miszerint van esély rá,de most még nem tudja biztosan hogy közös jövőt lát-e a dolog végén, vagy sem. Állítása szerint ő még nem tart ott az életében hogy házasságon gondolkodjon, ő ilyen majd meglátjuk mit hoz a jövő felfogású ember. Fiatalok vagyunk még,igen, csak kíváncsi vagyok hogy Ti mit tennétek ilyen helyzetben.
2023. okt. 8. 23:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a fiatal? 25 alatt?

30 körül már nem maradnék.

2023. okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Boldog párkapcsolat, iszonyatosan nagy szerelem. Ez számít igazán, nem maga a házasság. Nem mondom, jó érzés házasnak lenni, és hogy ilyen szinten is felvállal, és elköteleződik melletted a párod, de a kapcsolat a lényeg, az tölti meg a házasságot mindazzal az értékkel, amitől jó. Önmagában a papír mit sem ér. Nem mellesleg pedig bármikor pótolható, nem olyan, mint pl a gyerek, hogy nőként 40 felett már lekéstél róla valószínűleg egy életre.
2023. okt. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem hiszem el hogy vannak ilyen emberek! Együtt vagytok évek óta, szétvet titeket a boldogság. Most min változtat az, hogy elvesz feleségül, vagy sem...? Szerintem annak kellene a lényegnek lennie, hogy szeretitek egymást, boldogok vagytok, millió éve együtt vagytok, van közös jövőtök. Vagyis nincs közös jövő, mert nincs puccos lila csuhába öltözött pap tömjént lengetve, aki előtt parádézhattok egy 'igen' erejéig. C'mon...
2023. okt. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudja biztosan, hogy közös jövőt lát-e a dolog végén. Az igen... Ez a dolog nem tetszene. Egy éve együtt vagytok, de nem tudja, van-e közös jövőtök?
2023. okt. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor nekem olyat mondott férfi hogy nem akar soha házasodni, akkor már el is temettem magamban a kapcsolatot. A "meggyőzhető vagyok" (nekem ezt mondta) csak duma. Bár nem szakítottam, de hamarosan vége lett. Nekem kell a házasság. Neked is. Igenis fontos hogy felvállaljon és ne hagyjon egy kiutat arra az esetre, ha valami történne. Aki igazán szerelmes, annak nem opció a szakítás (max ha megcsalt vagy ilyenek). De a te palid ki is mondta, hogy nem tudja van e közös jövőtök. Tehát ő nem szeret téged. Sajnálom. Jön majd jobb :)
2023. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem lát közös jövőt, egyértelmű válasz a kérdésedre.
2023. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

Igen nekem volt olyan pasim 4 evig akivel tudtam hogy semmi nem lesz belole.

Akkor en ugy döntöttem akkor is vele vagyok(mivel mást nem is találtam soha aki kéne, mivel irto nehéz normalisat találni es aki szeret is olyat még nehezebb)mert inkabb mint olyankkkal aki nem kéne, meg inkább mint egyedül sorvadni.


Az ugy jo volt.


Azota a mostanival is hasonló de vele már ugy vagyok, hogy ugyse lesz belole semmi, de jobb mint olyannal aki nem kéne, meg jobb mint egyedul, de mellette màr inkább ismerkedem is.

Az elozo 4 évem ugy ment el hogy nem is ismerkedtem nem kacsintgattam kifelé sem.

A mostani mellett probalok ismerkedni es le se kötöm a srácot, tudja hogy csak úgy vagyok vele hogy csak ő van de nem jàrok vele es fent vagyok tarskeren is. Elfogadja.

2023. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!