Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tartósabbak azok a házasságok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósabbak azok a házasságok, ahol a felek 35 fölött házasodnak meg és vállalnak gyereket?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 19:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvállalás még egy jól működő, stabil kapcsolatot is megedz. Ettől függetlenül csodás dolog, én is anya vagyok, de szerencsére nem estem abba a hibába, hogy túlvállaltam volna magamat. Sokszor tényleg ezen (is) bukik el a kapcsolat.
2023. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"7-szerinted a gyerek a válások oka?"


Nem a gyerek, a gyerekkel járó megváltozott élethelyzet, amire nem (jól) készültek fel a felek.

2023. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
A baráti körünkben csak olyanok váltak el, ahol volt gyerek. Nekem annak idején anyukám azt mondta, hogy a gyerek összetartja a családot, de én nem ezt láttam.
2023. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha mindketto tenne a csaladert gyerekért, nem mennének szét. Valijaban az egyik beint az egészbe es kesz.

Ma mar nincs olyan pasi hogy a saját gerekét is fel is akarná nevelni is ha nehéz is.

2023. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sincs garancia. Ha két egymáshoz való találkozik mindegy, hogy 20 vagy 35 évesek. Ha pedig nem passzolnak, ugyanúgy mindegy a kor. A különbség annyi, hogy 20 évesen még nagyobb a választék, 35 évesen az addigra házasok már kiesnek a körből. Az meg, hogy tartós egy házasság egyáltalán nem jelenti azt, hogy boldog is. Egyik páros 40 évesen már felnevelte a gyerekeket, a másik arra 55 lesz. Valószínű, akkor jobban meggondolja, kezdjen-e még új életet.
2023. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk az is érdekelne, hogy mennyire megterhelo 35 fölött gyerekvallalasba kezdeni szerintetek? Fizikailag, mentálisan?
2023. okt. 16. 21:30
 17/24 anonim ***** válasza:
Gyerek nélkül biztosan így van. Saját példám is de ismerősi körben is sokat láttam, azért 35 éves korra tapasztaltan màsképp vàlaszt az ember más a prioritás. Ma már nevetek azon aki 22 èvesen életem fèrfija volt.
2023. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Ember függő azért a gyerekvàllalás. Ilyen korra van aki lepukkan mert mondjuk műszakban dolgozik fizikai munkàt, de van aki sportos,fitt, kötetlen munkaidőben van és letagadhat 10 èvet….
2023. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Van aki megfontoltabban választ 35 körül és van akinek mindegy ki az, csak nehogy kifusson az időből.
2023. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 35 év fölött sokszor már az is benne van, hogy "mindegy csak legyen már valaki" (főleg ha a gyerek iránti vágy is erős), azok meg tudjuk, hogy végződnek... Önmagában a 35 nem túl késői gyerekvállalásra, és a kornál sokkal jobban függ attól, hogy milyen a gyerek meg milyen segítséged van hozzá.
2023. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!