Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válnom kéne? Vagy meg fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnom kéne? Vagy meg fog változni valamikor?

Figyelt kérdés
Megváltozott a férjem amióta gazdasági válság van. Mindenre sajnálja a pénzt. Lassan már egy pár zoknit nem tudok venni a lányunknak anélkül hogy ne húzná a száját.

nov. 15. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Most mutatja meg az igazi énjét.
nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De én tartom el, az agyam elszáll komolyan mondom.

Én hozom minden nap haza az ennivalót, szakács vagyok.

Ő meg megbolondult. Múltkor bementem a gyógyszertárba algoflexért ami nekem kellett , amikor kijöttem azt mondja: biztos jó drága volt….

Arra gondoltam hogy lett neki más nő? Mert velünk nagyon zsidó lett.

nov. 15. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Menj külön kasszára, vagy adj neki ultimátumot hogyha nem változik akkor arrivederci.
nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, kezdjétek írni a kiadásokat és havonta összesítsétek.

Így legalább látjátok, mennyi a kiadás, és ez hogyan viszonyul a bevételhez.

Ha kevesebb a kiadás, mint a bevétel, akkor talán megnyugszik.

Ha viszont a kiadás a több, akkor neki volt igaza és sürgősen találjatok ki valamit!

nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Mond neki azt ha nem tetszik a szükségleti kiadások akkor menjen el dolgozni és szálljon be a közösbe, ne csak nyavajogjon hogy jó drága volt biztos! Férfiként írom, ha én ilyen lennék a föld alá kaparnam magam. Ne hogy már a párom tartson el engem! Hol itt az egyenlőség? Rossz "férfit" inkább gyereked apját választottál. Mond el neki a problémádat és ha nem keres munkát akkor menjetek külön. Van arca beleszólni hogy a gyereknek mit veszel a te megkeresett penzedbol!!!! Szégyen ez a mai társadalom! Megértem hogy sokan vannak egyedül, elvált anyukák. Ezt nem sokan turnék el amit te.
nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem elég, hogy én tartom el a családot vele együtt, még beszólogat, hogy drága a gyerek zoknija meg az algoflex? Remélem legalább visszaszólsz, hogy mibe ugasson bele.
nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

De amikor 3gy kérdésnèl hogy mitol jó férj apa nektek valaki en odairtam hogy ne legyen smucig. Még engem pontoztak le.


Az ilyenek a saját gyerekuk szájábol is sajnálják a kaját is.

nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg úgy érzi, hogy kevés a pénz. Kérdés, hogy miért? Miért te tartod el? Miért nem dolgozik? És ha nem dolgozik, miért érzi úgy, hogy beoszthatja a pénzt? Ezekkel nem ártana képben lenni ahhoz, hogy érdemi tanácsot lehessen adni.
nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!