Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti felvennétek anyósotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvennétek anyósotok valamikori menyasszonyi ruháját a saját esküvőtökön?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk valami jóban és az esküvőnk után kb fél évvel vetette a szemebre, hogy nem fogadtam el a ruháját, még meg sem néztem, pedig ő felajánlotta.

Bevallom őszintén én nem is emlékszem, hogy ajánlgatta volna, meg sem mutatta, pedig többször voltunk náluk.

Utólag burkoltan becsmérelte az én ruhám, azzal hogy bezzeg neki francia selyemből és csipkéből készült, nem olyan ócskák mint a maiak. Az enyém egy nagyon egyszerű nyakpántos ruha volt, de nekem ez tetszett.

Azóta sem láttam azt a ruhát, nem is tudom, hogy jó lett volna e rám, stb.

De ha jó is a méret, és nem tetszett volna, hogy mondtam volna meg neki, hogy nem ilyet akarok? Na meg több mint 40 éve bent van a szekrényben, lehet, hogy már meg is ette a moly és sárga a színe.


2012. jan. 10. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon-nagyon tetszett volna, akkor talán. De amúgy el sem tudnám képzelni...
2012. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a ruha, akkor igen. Mindenesetre ha valóban ajánlotta (és nem most utólag találta ki), akkor megnéztem volna, nem előre ítélkezem, hogy biztos sárga meg molyos már. De most már ne problémázz ezen, megesküdtetek, elmúlt, minek rágni magad rajta. Az anyósnak is nyugodtan megmondhatod, hogy most már felesleges.
2012. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De édesanyámét igen, neki gyönyörű ruhája volt, az alkatunk is egyforma volt.:)

2012. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem. És nem a kora miatt, hanem valószínűleg a kor stílusa szerint készült ruha, ami számomra elég régi. Gyönyörű ruhák voltak akkor is, de számomra szebbek a mostaniak. Ha meg nagyon bunkó, akkor mondd meg neki, hogy nem akartál használt ruhát, és legalább olyan volt rajtad, ami neked is és másnak is tetszett :) vegye már észre magát.
2012. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem.

egyrészt 2x akkora nő,centiben viszont kisebb sokkal,másrészt kb 35 éves ruhát nem veszek fel,had legyen már olyan amilyen nekem tetszik (nem volt drága,nem ezen van a hangsúly)


és biztos hallgathattam volna életem végéig,hogy bezzegv az ő ruhájában mentem férjhez....

2012. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog!

Már elvből sem. És vessetek meg édesanyámét sem. Annyit változott a divat azóta már, hogy azért is furcsa lenne.

De amúgyis! az esküvőm az én napom! Ne kelljen már valaki régi ruhájában pomádéznom.

És tudom, most jönni fognak a kölcsönzővel... hát igen, én varrattam az enyémet.

2012. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tetris ***** válasza:
100%
NEEEEEEEEMMMMMMMMMMMM!
2012. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:))))

Látom, nem csak én vagyok ezzel így:)

2012. jan. 10. 17:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném fel.
2012. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
SOHA!!! PFFFF.................
2012. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!