Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő ilyet mond a férjéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő ilyet mond a férjének veszekedés közben, mennyire van igaza?

Figyelt kérdés

"Ó, te aljas ember, hát nem emlékszel rá, hogy mikor fiatalok voltunk, én megmondtam neked, hogy nem vagyok beléd szerelmes, mert mást szeretek?

De te erőszakos módon csak jöttél utánam, és végül veled jöttem össze. Tönkretetted az életemet!!!!!!!"


nov. 23. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Igaza van.
Részben igaza van.
Nincs igaza.
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznált téged bár megmondta, hogy nem szeret. Viszont mivel a másiknak nem kellett ezért beérte veled és rád fogja.
nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül arról van szó, hogy a másiknak nem kellett. Inkább arról van szó, hogy a leendő férj egykori udvarlása, kitartása stb. imponált neki, jót tett a büszkeségének.


Amúgy nem kifejezetten rólam van szó, de a kérdést a családom történetéből merítettem.

nov. 23. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira nem szeretett volna akkor nem téged választ. Ennyi idő után, feltételezem több évről beszélgetünk, nincs joga ilyet vágni a fejedhez. Hiszen az ő döntése volt, hogy hozzád megy vagy sem. 26n
nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1.-nél a pont!


Dobd ki!

nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Más veszekedesevel nem foglakozok. Főleg nem kérdést generalok belőle. Nincs neked gondod, problémás? Foglalkozz saját szaros életével.
nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes felelősséghárítás.. ő valami szobanövény esetleg, saját akarat nélkül? Ha nem akart összejönni a férjével, miért nem mondott nemet? Talán fegyvert tartottak a fejéhez? Nevetséges kifogás. Ha úgy érzi tönkrement az élete akkor bizony azt ő tette tönkre. Meg is érdemli.
nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Elváltam a páromtól és engem hibáztat érte. Élhetetlen volt számomra már az utóbbi időben élni ezért döntöttem így. Szaros élete lett a nőnek azért hibáztatja a férjét. Sok nő nem tesz semmit a kapcsolatba és amit elértek azt hiszi az ő érdeme. Tisztelet a kivételnek!
nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom a ferfi tett erte , hogy megkapja ezeket a szavakat.. itt lehet csak siman egy eroteljes duh volt amit ferj kivaltott valamivel es nyilvan a megbantas volt a cel.
nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza. Mindenki saját élete kovácsa.


Az viszont más, hogy ilyen után többé nem beszélnék vele, csak a válóper kapcsán.

nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak a Hufnágel Pistihez mentem volna feleségül...
nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!