Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldog házasságban is beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog házasságban is beleszerethetsz egy másik emberbe?

Figyelt kérdés
A szerelmet nem feltétlen kell keresni, van, hogy csak elsöpör, mint egy tornádó és nem tudsz ellene mit tenni. De vajon egy boldog házasságban is történhet ilyen? Vagy ez döntés kérdése lenne?
jan. 16. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
De tudsz ellene mit tenni, mivel tudatos emberi lény vagy, nem pedig egy ösztönlény.
jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen. A házastárs az újdonság érzését nem tudja hozni, ezért megtörténhet, hogy ilyesmit érez valaki.
jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A vonzalom az bárki felé kialakulhat, még boldog házasság esetén is. Azzal nincs is semmi probléma. A beleszeretéshez meg ennél azért egy picivel több kell, legalábbis felnőtt és érett embereknél. Ezért szokták mondani azt is, hogy nem érdemes a tűzzel játszani, mert megéget.
jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem igen
jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nálam a párom az első azert vagyok vele mert szeretem nekem ebbe nem fér más bele. Az más kérdés hogy másiknak meg igen. De az milyen szerelem is lehet. Ilyenből nem kérnèk.
jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Ne keverjük a szeretetet a vonzalommal/szerelemmel/fellángolással. Az előbbi tudatos és ismeret kell hozzá, az utóbbihoz nem kell semmi, csak egy érzés/hormonlöket.

Szóval fellángolni simán fel lehet, de konkrétan mást úgy szeretni már melósabb és idő, energia igényes mutatvány.

jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Megeshet, igen. Azonban tudsz tenni ellene, nem keresed annak az embernek a társaságát. Többet foglalkozol a házastársaddal.
jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem boldog házasságban ahol tényleg szereted a párodat nincs ilyen. Én amióta vele vagyok nem is láttam helyes férfit, mert arra sincs igényem, hogy az utcán nézelődjek, nemhogy másba beleszeressek... Sőt én direkt kerülöm is a haverkodni próbáló férfiakat, hogy ne legyen az, hogy hamis jeleket küldök neki, vagy túlságosan belemászik az intimszférámba mert azt hiszi érdekel. Szar kapcsolatban szerettem már bele másba. Egyébként lehet tenni ellene. Ha érzed, hogy valaki iránt többet kezdesz érezni, abban a pillanatban vágj el vele minden szálat, ne is gondolj rá, ne beszélj vele, ne találkozzatok, ignoráld, legyél vele flegma és távolságtartó ha pl kolléga és mégis kell találkoznotok napi szinten. Ne álmodozz róla miközben romi számokat hallgatsz és főleg ne fantáziálj róla miközben a házastársaddal szexelsz. Ha valakit nem ismerünk nem tudunk beleszeretni. Hűséget fogadtál pár éve nemde? AKkor tartsd is magad ahhoz!
jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Bele szeretni= akkor lehet vkibe ha esélyt adunk rá.

Ha nem adunk esélyt magunknak ra- akkor nem fogunk .


Tehat megtetszet barki boldog hazassag alatt is. DE nem izgat mert nem erdekel, mert a párom az izgalmas szamomra ,ö kihozza belőlem a tutit ,ő felpezsdít stb

Ha ez nincs meg sztem akkor van esély a kikacsingatásra

jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván nem. Ha szereted a párod, akkor eleve senkivel nem kerülsz olyan közeli, kapcsolatba sem érzelmileg, sem testileg, hogy abból szerelem alakuljon ki, eleve nem így állsz hozzá más emberekhez, mert mindig van egy határ amit nem lépsz át. Olyan házasságban ahol valóban szeretik egymást, ilyen nem létezik. A maximum az barátság, ami olyan emberek közt alakulnak ki, akik boldog házasságban/ kapcsolatban élnek a párjaikkal.
jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!