Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyből házasság egy külföldive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyből házasság egy külföldivel? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit nyaralás alatt. Rettentően szimpatikus, pont így képzeltem el a jövendőbelim.

Kettő opciót ajánlott fel:

1) azonnali házasságkötés (azért három találkozó után részemről meredek lenne igent mondani, viszont azt hiszem szerelmes vagyok), úgy hogy még egy puszit sem adtunk egymásnak

2) ha a “barátnője” lennék, soha nem mutatna be a családjának, és nem venne el, de élvezhetnénk egymást minden téren


jan. 25. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Eszedbe ne legyen hozzámenni!

Ő feleséget akar és vízumot.

jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Kitana. ***** válasza:
100%
Ja, gondolom valami Európán kívüli fazon. Nyilván lekoptatnám, a barátnője sem lennék. Akadnak normális arabok, ez nagyon nem tűnik annak.
jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem!!!

De ha mindenáron, akkor a 2.

De inkább azt se!!!

Felejtős!

N

jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#4 Mármint ki?
jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A házasság az egy alapvetően jogi szerződés. Miért is fontos ez ahhoz, hogy együtt legyetek?? Na látod... pont ennyire érdekled őt 🙃🙃🙃 ilyennek csak a papír kell, nem te.
jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilye ultimát elé állít, azzal én biztosan nem ismerkednék tovább. Sőt, abban a pillanatban örökre kiiktatnám az életemből. Nem akarnék ilyen emberrel semmi közöset, házasságot főleg.
jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*ilyeN ultimátUM (bocsi, százfelé figyeltem épp :D )
jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem európai?
jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem európai....

Bár hallottam már olyat is, hogy asszem svájci gazdagembernek adta ki magát valaki. Első találkozás után esküvőt és aranyéletet kínált - persze több nőnek, de aki bedőlt, azt egy maffiaszervezet prostiként futtatta.

jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Valóban nem európai, Katarban él és dolgozik, a családja Ománban (onnan valók)

Biztosan nem a vízumra pályázik.


Ilyen férfival én még nem találkoztam, virágot és édességet hozott az első (igazából második) találkozóra, foglalt asztalt egy szép étterembe, kihúzta a széket, stb.

Második (igazából harmadik) találkozóra meghívott délutáni teára, utána sétáltunk az óvárosban, és olyan hosszúra sikerült hogy még vacsoráztunk is.


Magyarországon soha senki nem próbált így udvarolni, talán ezért is vagyok lenyűgözve.

jan. 25. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!