Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gekas Amanatidis kérdése:

Fordult már elő veletek, hogy a házaspárotokat szexuálisan, testileg nem kívántatok?

Figyelt kérdés
Kb tavaly szeptember-október között volt az a pont, amikor feleségemmel a testi kapcsolat elértek a kritikus 0%. Azóta nem is történt semmilyen testi kapcsolat köztünk és úgy érzem egyikünk sem akarja igazán. Engem az is irritál, ha hozzám akar érni, puszit akar adni stb. Testi kapcsolatról, pedig egyenesen lemondtam vele. Pedig 3-4 éve házasságkötésünkkor még tomboltak a szenvedélyek mára viszont semmi nem maradt ebből!
márc. 14. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi történt köztetek hogy 3 év leforgása alatt a tüzes szenvedélyből az lett, hogy már attól is rosszul vagy ha puszit ad. Mindenesetre ebből már nem nagyon van visszaút.
márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek jelentős része (sajnos) érzelmileg elhidegült, elszürkült, ellaposodott kapcsolatban él, ahol már csak megszokás, a vagyon, a közös gyerek, hitel stb. tartja össze a nem működő, de még házasságnak hívott valamit. Élnek akár évtizedekig egymás mellett mintegy lakótársként, asztaltól nem, de az ágytól már rég elválva.
márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fura vagyok 57 éves nő létemre de a szexért még mindig oda vagyok. Nem sok közös van bennünk a férjemmel, szinte csak ez tartja össze a házasságunkat.
márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beleszerettem másba. Na onnantól kezdve rá sem bírtam nézni.
márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 oka van hogy másba lettél szerelmes... szokták mondani üres pohárba könnyű vizet önteni!
márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megváltozott azóta drasztikusan testileg? Én akkor tudnám ezt elképzelni, ha a párom sportosból átmenne túlsúlyosba. Úgy semmiképp nem akarnék szexelni vele.
márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 természetesen így volt.
márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Feleségemmel nagyon összevesztem már 1 éve, anyósom is nekem esett, feleségem eléggé befolyásolható a szülei által. Nekem meg elegem van.

Emiatt nagyon csúnyán veszekedtünk, és mostmár nem is kívánom szexuálisan annyira haragszom rá.

nagyon negatívan látom, mindent amit csinál.

márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!