Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább ezután!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ezután!?

Figyelt kérdés

Beismerem hogy amit tettem egyrészt senkinek nem tudtam/tudom elmondani mert senkiben nem bízok.

Undorító dolog amit tettem és rettenetes állapotban vagyok.

Félreléptem.

Elég régóta megromlott a házasságom,kilépni lehetetlen mert olyan terhekkel pakoltuk tele balga módon amit egy személy nem tud fizetni egyedül.

Rengeteg VESZEKEDÉS,nem vita,veszekedés volt amire rámentem és szerintem a férjem is.

Annyira sokáig próbálkoztam hogy tegyünk valamit,menjünk párterápiára mert valami nem jó köztünk.

Lett egy kisfiúnk azóta mèlyrepülés,mindkettőnk hibája.

Senki nem tett semmit hogy jobb legyen.

Nincs szex,nincs egy ölelés,csók…oh azt se tudom mikor volt.

Annyira kértem a férjemet hogy ez nem jó,közben kvázi menekült otthonról én meg még magányosabb lettem mint valaha.7napból ötöt dolgozok,hétvége mindig házimunka plussz a gyerek aki amúgy sem egyszerű.a férjem sehol…

Nulla együtt töltött idő,de az kivitelezhetelen is mert nincsenek nagyszülők sem.

Iszonyú lelkiismeret furdalás gyötör,és tudom ki kellett volna lépni de nem tudok,vagyis igen de az éhhalál.

Ezt a viszonyt sem akarom ésszel,szívvel meg ad valamit ami persze csak illúzió.

Volt olyan aki helyre tudta hozni a házasságát(pl ilyen után).?

Bár nekem minden reményem oda lett mert a férjem úgy érzem nem hajlandó semmire.

Saját magának meg tud bocsájtani az ember?

Vagy ez egy hatalmas teher marad örökre?

(Tudom iszonyú bűn,ezzel tisztában vagyok,de ha lehet segitő vàlaszokat írjatok!)


márc. 21. 10:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
A férjed tudja, azért ilyen vagy eleve?
márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem tudja.

Nem mondtam el senkinek.

márc. 21. 11:03
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Felnott emberkent minden nap, az elet minden perceben donteseket kell hozni. Te is meghoztad ezeket, de a kovetkezmenyek azok persse keruljenek el. Nem a megcsalassal kezdodott az egesz, hanem ott, hogy kolcsonosen atvertetek egymast, mikozben adossagokba, kotelezettsegekbe vertetek magatokat, es a vegen a gyerekkel probaltatok a szeteso hazassagot menteni. Ideje lenne megtorni a kort es nem sullyedni tovabb. Tanulj, keress tobb penzt, es lepj ki a kapcsolatbol, ahogy masok is csinaljak.
márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Próbáltak kb összefoglalni hogy 1,5 éve nem jó,sőt inkább borzasztó.Tudom neki is valami nem jó,ezt is próbáltam megbeszélni,de nem jutottunk előre.
márc. 21. 11:05
 5/24 A kérdező kommentje:

4es

Igazad van.

A kővetkezmények nem hiszem hogy elfognak kerülni.

márc. 21. 11:06
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Legalabb a tagadasi fazison mar tul vagy. Johet a terv a kilepesre, miket kell elerni ahhoz, hogy a valast elindithasd. Aztan koncentralj azok eleresere. Maskepp nem fog menni.
márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A kapcsolatot megmenteni nem lehet?

Esèlytelen?

márc. 21. 11:17
 8/24 gergelice16 ***** válasza:
100%

Akkor lehet jövője még a kapcsolatnak, hogyha mindketten nyitottak vagytok rá. Ehhez persze le kell ülnötök, és beszélnetek kell. Őszintén, és nem veszekedés céljából. Mondd el neki a helyzetet, és közösen döntsetek a jövőről. Viszont a jövőtől való félelem ne befolyásoljon. Pl. csak az anyag anyagi nehézségek miatt még hiba lenne vele maradni.

Egyébként több ilyen esetről is hallottam, hogy még megjavult a kapcsolat, de mondom, ehhez mindkét félnek nyitottnak kell lennie. Egy ilyen esetről szól a Fireproof cimű film is, ami szerintem jól sikerült! Sok sikert!

márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki kezdte/kezdi a veszekedéseket?
márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Egy ideje nincs veszekedés.

Csak vagyunk egymás mellett,nulla kommunikáció.

Amikor voltak szerintem mindkét fél hibás volt.

Az elején rózsaszín köd,aztán problèmák halmaza,és amit korábban szerettem benne végül idegesitett.

Viszont nagyon sajnálom,és bànom hogy ez tettem vele,nem ezt érdemli.

😩😩😩

márc. 21. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!