Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovabb ezutan? Regi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb ezutan? Regi kapcsolatomat feladtam egy ujert aki nem megfelelo.

Figyelt kérdés
Rosszul dontottem, hianyzik nagyon az ex de neki mar van baratnoje. Mit tehetnek?
2017. febr. 13. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szopas kategoria. Most legalabb megtanulod, hogy nem dobalod osszevissza az embereket.
2017. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vered a fejed a falba, és tanulsz a hibádból, hogy legközelebb ne kövesd el.

Mást nem tudsz tenni.

2017. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, tovabblepsz aztan talan talalsz valakit, aki jobb, mint az ex. Gondolom o sem volt tokeletes, ha otthagytad.
2017. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezek a nok, URISTEN! Tanulj a hibadbol. Ezt hivjak ugy, hogy ket szek kozott... Ugye, hogy nem kenyelmes ott?
2017. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat nem...szornyu. rosszul dontottem es most beszivtam.nem lattam at a dolgokat.
2017. febr. 13. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el hogy hibáztál és tanulj belőle, ne kövesd el mégegyszer.
2017. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az sem fert bele, mikor ismerkedtem egy novel, es egyik este felhivtam, egy fazonnal randizott eppen, megkerdeztem, hogy, hogyan is gondolja ezt. Nem tudott valaszt adni, de seggreult a ket szek koze.
2017. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz lóra tettél akkor viseld a következményeket, fogadd el a helyzetet és lépj tovább emelt fővel. Ne próbáld visszakönyörögni marad az Exedhez(főleg hogy mással van kapcsolatban), akit tudatosan elhagytál, mert ezzel csak a hitelességed rontod. Ha eltelik egy kis idő (pár hónap) és mindketten folytatni szeretnétek, akkor talán lehet esélyetek, de így melegében biztosan nem.

39F

2017. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lepj tovabb, majd talalsz uj kapcsolatot - arra meg jobban vigyazz. Semmikepp se massz bele az exed eletebe ujra, gondolom neki sem volt konnyu megemeszteni, hogy otthagytad valaki masert. Jo, hogy uj eletet tudott kezdeni, es megtalalta a boldogsagot - ne vedd ezt is el tole, hisz ha igazan szeretted volna, eloszor sem hagytad volna ott. Lesz masik, hidd el.
2017. márc. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!