Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akiknek több gyerekük van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek több gyerekük van, ott is kialakulhat a szex nélküli házasság?

Figyelt kérdés

Vagy a több gyerek a bizonyíték, hogy igenis működik a párnál a szex?

Vagy pont hogy nem jelent semmit?

Mit gondoltok/tapasztaltok erről?


ápr. 3. 15:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

Bizonyíték, hogy anno több alkalommal szexeltek.

Attól még lehet, hogy a születésük óta nem volt köztük szex.

ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha több gyerekük van, akkor többször működött. De hogy most mi van? Ki tudhatja. Csak ők.
ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%

Egyre több nőtől hallom, hogy szex csak az utódnemzéskor van, aztán ajtó-ablak be. Először azt hittem hogy poén, de felmerült a téma a munkahelyemen is, és ott az egyik 40-es kolléganő pontosan ezt mondta. A miértre a válasza annyi volt, hogy a szex egy túlértékelt valami, egy nőnek mi a pálya abban, ha egy férfi rajta izzad. Szerinte nem arról van szó hogy van-e orgazmusa, vagy a férje milyen az ágyba. Tárgynak érzi magát. Több fórumon olvastam már erről a jelenségről, lehetséges hogy a feminista világkép egy új vívmánya van kibontakozóba, és most semmi cinikusság nem volt bennem.


A nővérem elvált, és azt mondta nem szeretne senkivel együtt élni, de még csak alkalmi sem kell neki. Na miért? Mert nem szeretné ha tárgynak érezné magát, és egyáltalán nem hiányzik neki egy olyan férfi, akinek minden másodpercben a szexen jár az agya, vagy hogy este mikor kezdenek már bele.

egyébként ha bele gondolok és nő lennék, egy házasságban ahol már nem a randi feeling uralkodik hanem a hétköznapok, a stressz, a fáradság, az otthoni munkák, a munkahelyi sz*rságok lecsapódása, a gyerekekkel való foglalkozás. Férfiként női szemmel nézve lehet hogy nekem is a legutolsó lenne a szex. Na most magam ellen beszéltem, de tényleg van benne valami. Innen nézve el is tudom képzelni hogy a feleségek zöme csak a békesség kedvéért szexel, és a háta közepére sem kívánja.

ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%

"egy házasságban ahol már nem a randi feeling uralkodik hanem a hétköznapok, a stressz, a fáradság, az otthoni munkák, a munkahelyi sz*rságok lecsapódása, a gyerekekkel való foglalkozás."

A házasság előtt is megvoltak a hétköznapok, a stressz, a fáradság, az otthoni munkák, a munkahelyi sz*rságok, mindez, mind a két félnek. A randi feelinget fenn kell tartani, és örülni a gyerekeknek.

ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem pedig a szex jó dolog és egyáltalán nem érzem magam tárgynak. 40-es nő vagyok.

Van igen a meló, a gyerekek, a háztartás. Aztán olyan jó végre összebújni.

ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
3, abban van igaza, hogy baromi sok férfi használja maszturbációs eszközként a nőt.
ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Hát az a nő is hülye aki szül olyan férfinak akinek máson nem jár az agya csak a szexen...
ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
Ezért kell fenntartani azt a viselkedést, ami a kapcsolat elején is volt, most nyilván nem arra gondolok, hogy 5 év után se legyetek melegítőben egymás előtt. De az, hogy tárgynak érzem magam, az nem ott kezdődik, hogy szexelni akar velem a párom. Hanem amikor már napközben leszar, nem partnerként működünk, kevés beszélgetés, a nőre hárul a háztartás míg a férfi csak pihenget, de néha az azért eszébe jut, hogy dugni csak kéne, na keressük meg az asszonyt.
ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
5. Pedig el kell fogadni hogy vannak nők, mondjuk minimum a nők fele, akik mivel még maguk előtt is szégyenlősek, a saját testüket sem ismerik, tele vannak gátlásokkal, egyáltalán nem kívánják, sőt sosem kívánták a szexet. Ez nem a romantikus hangulat vagy a férj figyelmességének függvénye, hanem annak, hogy szimplán képtelenek elengedni magukat, feszengenek, képtelenek élvezni a dolgot. Az is csak urban legend hogy majd ha kapnának olyan férfit aki kihozná belőlük a vadállatot. Őket ilyen szinten nem érdekli a férfi, nekik csak egy társ kell a mindennapokban. Sajnos a mi családunkban, inkább mondom úgy hogy a tágabb értelemben vett családunkban ez a jellemző. Az unokatestvéreim, a hugom, az anyám mind ilyenek. Aztán még az aszexuális nőkről nem is beszéltem. Nagyon sok házasságban nem téma a szex, nem is csinálják. Szerencse akkor van, ha mindkét fél ilyen.
ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

5-ös vagyok

Biztos igaz, amit írsz a 9-es hozzászólásodban, nem vitatom.

Csak azt nem értem, hogy ha alapból ilyen langyi az a nő, akkor a férfi miért veszi feleségül, vállal vele gyerekeket? Azt gondolja, ahogy telnek az évek meg egyre több a gond, majd vadmacska válik belőle? Miért állnak össze olyan nővel, aki nem szereti a szexet?

ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!