Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért álmodom hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom hogy megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, jol megvagyunk persze akadnak problémák. 3 gyermekünk is van.

Viszonylag sokat álmodom hogy félrelép ami amúgy nagyon nem vallana lá de hát sose lehet tudni.

Egyetem előtt volt egy komoly 3 éces kapcdolatom, ott megalmodtam hogy megcsal a barátom pedig semmi jel nem utalt rá, sajnos be is következett. Szerintem tudat alatt éreztem.


Félek most is hasonló történik vagy csak a félelem szüli ezeket az álmokat? Általában sírva ébredek, elég valóságosan tudok álmodni.

Volt vki hasonlóan?


ápr. 6. 04:31
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Ezek csak álmok.

Nyilván azért álmodsz róla, mert ettől félsz, ezen kattogsz.

ápr. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

A napközi nonverbalis jeleket dolgozza fel az agy.


Nekem is volt olyan hogy megálmodtam hogy megcsal a barátim felébredve még röhögtem is rajta mivel nagykn jo kapcsolatunk volt. Erre még aznao megkeserett engem egy csaj tájékoztatni erről arrol..és hát csalt.


Másik párom meg kiderult hogyvtárskerezik mögöttem meg rosszlányokat nézeget a neten, ő pl naponta még a boltban is az eladókról érdeklődött, társaságban de egy buszmegálloban is, ha jött egy nő ügyelt arra, hogy akkor elengedi a kezem nem ölel, nem ül mellettem, felvett olyan testtartásokat ha nő jött, mintha együtt se lennénk, stb, ő konkretan nem randizott meg ilyenek, de hosszu távon már rémálmaim voltak tőle sírva ébredtem fel meg ezek mentek.

Aztán még ő volt állandóan féltékeny rám..

ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Kiegészités: ha meg pasikkal voltunk csak, akkor viszont ment az ölelés, meg rám volt tapadva.

Az álmokból meg ha sírva ébredtem reggelente még be is szólt, zavarta hogy normálisan nem tudok felébredni felkelni, hanem mit bőgök.

ápr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!