Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen felnőtt társas játékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen felnőtt társas játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt és szeretnénk valami közös hobbit találni mivel az én hobbim nem annyira jön be a feleségemnek , így társas játékokra gondoltam . Minden képp két személyes játékot szeretnék. 28F/27N
ápr. 6. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
jenga vicces játék és nem versengő xd
ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szexjátek...
ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettő személyes társasjátékban max. a Hancúr párbaj létezik.


Rakjatok ki puzzle-t. De bocsi, 10 év alatt ennyire nem ismered a nejed, hogy mi érdekelné?

ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kàrtyázzatok!

De a társasjátékok lényege, hogy társaságban játsszátok. Sokkal szórakoztatóbb. Mindig ugyanazt játszani nagyon rövid időn belül unalmas lesz, főleg ketten.

Viszont nem kell felnőtt társas, ugyanolyan szórakoztató a nagyobb gyerekeknek gyártott.

ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maneko ***** válasza:

Az alábbi társasok mind-mind kétszemélyesek.

Hive - sakkhoz hasonló, be kell keríteni az ellenfél királynőjét, csak rovarokkal játszotok, és nincs tábla, csak "kaptár", amit nem lehet megbontani.

Senkiföldje - kártyajáték, egymás táborait kell lerombolni.

7 csoda párbaj - itt több módon is lehet nyerni, vagy katonai fejlődésben, vagy csodaépítésben. Szintén kártyajáték.

Bang párbaj - ez egy kártyajáték, a Bang alapjáték asszem nem kell hozzá, mert direkt más arányban vannak a lapok.

Mr. Jack - egyikőtök a gyilkos, a másik a nyomozó, a gyilkos célja, hogy sikeresen lelépjen a körletből, a nyomozónak el kell kapni.

A Kero-val és a Naga raja-val még nem játszottam, de ugyanaz gyártotta, aki a Mr. Jack-et. És szintén kétszemélyesek.

Ha nagyobb társaságban is akartok játszani, akkor vannak társasos csoportok is különböző közösségi fórumokon.

ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, menj be valamilyen modern társasjátékboltba, és kérj ott segítséget. (Budapesten pl. Reflexshop, Gémklub) Sőt, ha tudtok, érdemes lehet elmennetek egy olyan bárba, ahol lehet társasozni és akár többet kipróbálni, mielőtt vesztek.

Természetesen rengeteg 2 személyes társasjáték létezik, szerintem bőven lehet találni, ami izgalmas marad. Amit kiemelnék, hogy a hagyományos, versengő játékokon kívül ma már létezik egy csomó tök jó kooperatív játék is. Szerintem párként különösen érdekes egy ilyen játékban megtapasztalni egymást és együttműködni.

[link]

Nekem pl. ez adott ilyen élményt:

[link]

Illetve a másik, amit kiemelnék azok a beszélgetésindító társasjátékok, mint pl. az igen?. Ez érdekes lehet, ha szeretnétek beszélgetni, de magatoktól inkább a hétköznapi témáknál ragadtok le. Ha a 10 év alatt oda-vissza kiismertétek egymást és mindenről tudjátok egymás véleményét, vagy amúgy sem érdekelnek elvolt témák, akkor lehet nem ad sokat, de egy-két meglepetést okozhat. Olyat még nem próbáltam, de ennek a típusnak léteznek olyan típusai, amik inkább már pszichológiai megközelítésűek, pl.:

[link]

[link]

ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!