Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátnőm Facebook posztban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm Facebook posztban kéri, hogy vegyék feleségül?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátnőm megosztott Facebookon egy emléket, amin egy korábbi lánybúcsún vagyunk. Betaggelt minket "jó lenne, ha már az én lánybúcsúmat szerveznétek" címszóval.

A kommentszekcióban írtuk egy páran, hogy igen, mi is várjuk (csak, hogy adjuk alá a lovat) és képes volt ezek alatt a kommentek alatt a párját bejelölni, hogy "már csak rajta múlik, hogy kezdhetjük-e szervezni"

Alig 1,5 éves ez a kapcsolat és nagyon erőltetett. A legszomorúbb az egészben, hogy nem egy ilyen sztorit ismerek. Vannak férfiak, akik bele is mennek, mert papucsok.

Szerintetek mi lesz a vége? Én egy szakításra szavazok



ápr. 25. 11:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha ezt velem csinálná meg valaki 1,5 év után, lehet nem lennénk sokáig együtt. Nagyon gáz. Ennyi idő általában édes kevés egy házassághoz.
ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

3 házat adtam el az utóbbi időben, mind ilyen csok-os fiatalság volt, kb napi szinten eljárok a házak előtt, mind a 3 le van már robbanva, nem is laknak bennük.

Kb előre megmondtam a nőket látva, mi lesz a végkifejlet.

ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Jóindulatú vagy a gyerekkori baratnoddel :D miért nem neki mondod el az aggalyaidat?
ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Mert rohadt nagyképű, azért nem :D
ápr. 25. 11:38
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szakítás vagy igen rövid házasság.
ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem te nagyobb kreten vagy a baratnodnel, gratulalok, nyertel.
ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kárörvendő vagyok, de nem lennék képes így rátapadni egy férfire. Az ilyen meg is érdemli a posztot
ápr. 25. 11:47
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

Igen, az igaz, hogy rövid az ismerettség, nincsenek együtt hosszú ideje. Én is azt mondom, hogy várniuk kellene még. Én is éreztem az első évben, hogy én a férjemet akarom férjemnek, de tudtam, hogy neki még korai az elköteleződés. Végül 2,5 éve voltunk együtt, amikor összeházasodtunk.


Viszont a kárörvendésed meg a rosszindulatúságod kiábrándító kedves Kérdező! Ha te ezt gondolod a barátnődről akkor ő neked nem a barátnőd, és te se vagy az ő barátnője. Te csak egy haverja, ismerőse vagy, aki örül annak, hogy másnak szr. Gondolom a te életed sem rózsás és örülsz a másik nyomorának, addig sem a saját nyűgöddel foglalkozol. Minek az embernek ellenségek, ha ilyen csodálatos "barátai" vannak. A karma körbeér, csak tudjad!

ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Szép barat vagy, hogy a baratnod nyomorát nevetségesnek találod. Gusztustalan.
ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Látszik sokan magatokra vettétek, biztos ti is alig vártátok, hogy esküvő legyen és nektek kellett kikönyörögni :) na ez a gáz
ápr. 25. 12:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!