Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Még mindig az exét szereti?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exét szereti? Mire véljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés

A férjem véletlenül megosztotta velem minden képet ami a telefonján található, többek között az exét is. Tudtam róla, de se képet se nevet nem tudtam eddig.

A kapcsolatunk elején még borzalmasan fájt neki a szakítás ezzel a nővel, és sokat beszélt róla. Mostanában már nem említi de az, hogy az egész élete megjelent a telefonomon azért kicsit lesokkolt. (Csókos képek pár képek stb)

Mikor szóvá tettem, én lettem lecseszve, hogy bele néztem és mi jogon csináltam ez.

A házasságunk így is eléggé nehézkes...


ápr. 26. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Minek néztél bele?
ápr. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha valakit igazán szerettél akkor azt mindig szeretni fogod valahol. Lehet nem szerelemmel de az èletedből adtál neki, ő is a sajátjából, ezért az emléke megmarad. Mindegy, hogy kitörli a képeket vagy nem, attól még eszébe juthat. Ha őt szereti akkor már lépett volna felé ès nem veled lenne házas. Ha meg lépett is ès el lett utasítva akkor veled szeretne vagy veled lépett tovább. Nem kell túl agyalni. Nekem is vannak 5-6 éves képeim a telefonom legmèlyèn. 21 ezer képem van. Nem volt mèg kedvem szelektálni így évekre visszamenőleg. De nem is nèzegetem őket. Szerintem ezt engedd el.
ápr. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
#1 Az ő telefonjára kerültek véletlenül a képek. Érthető, hogy rosszul érintette. Hasonló eset miatt majdnem kidobtam a barátomat.
ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is megvannak azok a képeim, amiket még az első okostelefonommal készítettem ilyen 15 évvel ezelőtt kb, vagy mióta terjedtek el ezek a fajta telefonok, fent vannak a felhőben, nem töröltem ki semmit. Emlék. De ettől még nem érzek semmit az exek iránt. Azok iránt sem, akivel nehéz volt a szakítás utáni továbblépés. Nézegetni sem szoktam, lezárult. Ezért tudtam férjhez menni valakihez, akivel nem csak egy emlék a közös életünk. Ha megosztanám véletlenül a felhőből a férjemmel, akkor sem kellene pánikba esnie, mert látja a régi szerelmeket, akikről amúgy is tud. Nincs jelentősége.


Ettől még persze, hogy nálunk ez nem jelentene semmit, nálatok ki tudja? Ha amúgy is döcögős a házasságotok és úgy érzed, van félnivalód, akkor inkább ezen dolgoznék a helyedben.

ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a párom láttot hasonló képeket sőt a gépén van lementve. Az akkor volt, de tudja hogy ő a mindenem nem csinál ügyet ebből.
ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom miért mentél hozzá feleségül hogyha az exét siratja. Remélem gyermek nincs és nem is lesz. El kéne válni.
ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Azzal még nem lenne probléma hogyha pl. megtartott volna vagy 10-20 képet és nem csókolózósak lennének. Nem tudom mennyit mentett el, de a mennyiség és a minőség fontos.

Mivelhogy a csókos képeket megtartotta és neked eleget nyafogott róla így biztos vagyok benne, hogy még mindig ő vele lenne helyetted.


Azt is tudom, hogy nem szerelmes belé, ő obszeszív módon kötődik hozzá, kudarcok érték vele kapcsolatban és azért nem tud megbékélni. Rossz a kötődési mintája ami valószínűleg gyermekkorban keresendő.


Egyébként nem kell neki elfelejteni, nem lehetséges ha nem esett át amnézián, vagy hipnózison.


Pszichológusra lenne szüksége mert az az egészségtelen ragaszkodás hozzá tönkreteszi őt, téged és nyilván a házasságot is.

Persze hiába menne szakemberhez hogyha ő nem tud megbékélni az exszel.

Nem is kell elengednie szó szerint, csak megbékélélnie.


Ha te hajlandó vagy vele maradni akkor javasolj számára terápiát hátha segít.

Viszont ha nem lesz sikeres eredménye akkor el kéne hagynod mert teljesen le fog téged nullázni...

ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nagyon gáz. Amikor összejöttetek a leírtak alapján nem volt túl az exén. És ki tudja még lehet most se. Hát az még oké ha van közös kép esetleg,de csókos képeket minek őriz valaki pláne ha új kapcsolatban van ráadásul már házas is.
ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!