Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor kell,mikor lehet elmondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell,mikor lehet elmondani?

Figyelt kérdés

Szóval.


Válni fogunk a feleségemmel,de van még elintéznivaló(ház,hitel,stb.)… és ő gyakorlatilag csak engem hibáztat hogy eddig jutottunk,egyszer nem gyakorolt önreflexiót. Nem alszunk már együtt,nem érhetek hozzá,semmi… de azt akarja hogy amíg nem megyünk kétfelé,addig JÁTSSZUK el a gyerekek előtt hogy nincs semmi gond!


Nekem ez nem megy. Nem tudom mímelni a szeretetet,amikor a másik fél már nem szeret,nem tudok úgy tenni hogy minden rendben amikor nincs.


Szeretném holnap elmondani a gyerekeknek,de az anyjuk nem akarja,mintha menekülne-félne attól hogy el kell majd mondania hogy ő kezdeményezi az egészet. Mert ebben sem fogom hazudni,én küzdeni akartam.


Ti mit tanácsoltok, mikor mondjam el? Iszonyatos kétségek között örlődök,hogyha volt valaki hasonló helyzetben nagyon szívesen venném a tanácsot! A gyerekek kilenc és négy évesek (két 9,és egy négyéves).


Kérnék mindenkit hogy ha lényegretörően szeretne kommentelni akkor is megértő formában tegye! Előre is nagyon köszönöm!



máj. 17. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd az anyukra a döntést, maximum légy mellette ha akarja amikor tudatja. Remélem nem szó szerint meséli el, hogy válás hanem mit tudom én mész dolgozni messzebbre és nem leszel otthon hiszen főleg a kisebbek úgysem értik meg. Amúgy nem kell eljátszani a nagy szerelmet, csak tiszteljétek egymást előttük és válás után is.
máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor, amikor eldöntöttétek, hogy elváltok. Felesleges halogatni, felelősséget kell vállalnia neki is a helyzetért.

Szóval én elmondanám minél előbb.

máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
1? Miért kellene az anyjukra hagyni a döntést? Az apa ugyanolyan szülő, ugyanannyi joggal.
máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert az anyjuk lesz velük miután lezajlik a válás sokkal többet, ő fog velük foglalkozni sűrűbben. Nem tudnak megegyezni úgyse és ha most a kérdező elmondja korábban mint a nő szeretné akkor abból újabb balhé lesz. Inkább költözzön el valamelyik még a válás előtt ha nem tudnak felnőtt emberek létére viselkedni. Csak tisztelni kéne egymást. Ha még ez se megy akkor mi lesz válás után?
máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyet értek a tisztelettel, de ez mindenki életére befolyással van, az apáéra is. Neki is ugyanolyan joga van dönteni, a gyerekekkel kapcsolatos ügyekben is, mert gondolom attól még az apjuk marad kötelezettségekkel és gyerektartással is.
máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyezzenek meg mikor mondják el ha megtudnak és nem kell színjáték.
máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én pontosan ezt szeretném,hogy ne köntörfalazzunk! Férfi létemre többet sírtam az elmúlt 3 napban mint addig 25 év alatt! Az első este a feleségem miatt,utána már azért mert barátkoznom kell a gondolattal hogy többé nem lesz olyan hogy MINDEN nap láthatom őket! Pedig most ez jön… és azt játszani hogy nem… ez egyszerűen nem megy…
máj. 17. 21:12
 8/15 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnállak!
máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vàlj el mihamarabb....
máj. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kérlek tényleg ne nézzétek hülyének a gyereket. Kiszagolja, ha valami nem oké, mindenki megérzi, ha egy kapcsolatban változás van. És azt mivel magyarázzátok neki, hogy külön alszotok???


Feleséged egy ostoba nő. Inkább közösen le kellene ülnötök vele és nyugodtan megbeszélni, hogy:


- attól mert elváltok, öt még szeretitek, csak egymást nem,

- nem az ő hibája,

- ugyanúgy megkapja az érzelmi támogatásotokat és ha a feldolgozásban segítség kell, akkor szóljon


Ez a strucc politika egy baromság. A nejed nem tud felnőtt ember módjára viselkedni. Téged okol mindenért? Wow! Asszem a gyereket ellened fogja hangolni, erre nagyobb összegben merek fogadni

máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!