Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó pasi kövér feleséggel? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasi kövér feleséggel? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A feleség korábban vékony és csinos volt, később mindketten felszedtek jópár kilót, különösen a nő, amit már évek óta nem tud leadni. A szülések teljesen felborították a hormonháztartását és már 7 éve erősen túlsúlyos kb 25-30 kg plusz. Mindent megpróbált, hogy leadja ezt a felesleget, de semmi nem segített. Arcra sosem volt különösen vonzó, viszont tényleg nagyon csinos volt.

A pasi mindig is mackósabb alkat volt, viszont pár éve teljesen megváltozott, totális életmódváltás, sportol, lefogyott, évek óta tartja a súlyát. Évről évre egyre sármosabb, jóképűbb, nagyon igényes, ad magára.

A nő egész nap otthon van.

Tipikus kirakat életet élnek, utazások évente többször, beállított karácsonyi fotók, minden létező apró mozzanat megörökítve, kiposztolva, amiken nagyon látványosan megjelenik a két fél eltérő változása. A nő már legalább 2-szer akkora, mint a férfi és néhány fotón pl leggings, pulcsi kombó, tehát már az öltözködésben is mintha elkényelmesedett volna.

Egy ilyen felszínes, mindent kipakolok mentalitással hogyan férhet meg ez a különbség kettejük között?

Ráadásul a férfi nagyon sikeres a munkájában, maximalista, eléggé törtető, nem az a finomlelkületű típus. Vagyonos vállalkozó.

Szerintetek ez az egész milyen hatással lehet a házasságukra?



máj. 17. 23:42
A kérdező szavazást indított:
Előbb-utóbb félre fog menni a férj, vagy elhagyja
Kitart a felesége mellett a végsőkig akkor is, ha soha nem tud lefogyni
25 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%

Jól gondolom, hogy te vagy az irigy nő, aki ha tehetné rámászna a pasira, mert nem tudja elviselni, hogy mással van a srác?

Akárhogy nézne ki a nő, te akkor is leszólnád, mert mint láthatjuk évek óta követed őket, ha így megjegyeztél mindent részletesen.

máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
irigyled mert nem teged tart el a pénzes ferfi?
máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

:D nem gondoltam volna hogy ezek a vádak fognak érni, azt hittem, hogy vagy a nőnek, vagy a férfinak állítotok majd be. De végülis logikus, hogy akár ez is lejöhet a kérdésből.

Az igazság az, hogy hasonló helyzetben vagyok, mint a nő. A rokonom. Mi külföldön élünk, ezért nagyrészt csak a közösségi médián látok bele az életükbe, a lájk szinte elvárt, mert megsértődnek :) Tudom...

Sajnos nemrég derült ki, hogy ugyanaz a betegségünk, viszont én jóval kevesebb túlsúllyal küzdök még, de rettegek attól, hogy nem fogom tudni megállítani, ahogy ő sem tudta, és ez hatással lehet a kapcsolatunkra. Ugyanis a párom világéletében jó pasi volt. És sokszor szóvá tette ő is a rokonom kinézetét, meg a nő és férje közötti kontrasztot.

máj. 18. 00:24
 4/51 anonim ***** válasza:
95%
#3 Mi a kérdés? Ha a pasi szereti, akkor +25 kilóval is szereti, ez amúgy sem a világ vége. Ha nem tetszik neki, akkor megcsalja vagy otthagyja.
máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Igen értem, normál esetben nem lenne a világvége, de ez úgy tűnik tartós nála, nem csak átmeneti, tehát nagyon is előfordulhat, hogy sosem fog lefogyni, sőt még tovább is hízhat. Ezért is emeltem ki, hogy ellenben a pasi komoly erőfeszítéseket tett annak érdekében, hogy ő viszont lefogyjon és jól nézzen ki. Pl kisebb szépészeti beavatkozások is voltak nála.

A felszínességet azért emeltem ki, mert nekem furcsa ez a kettősség, hogy mindennel felvágnak, amivel csak tudnak, és ebből kiindulva komolyan nem zavarja őket ez a baromi nagy kontraszt? Ezek szerint nem érdekli őket, akkor is meg kell mutatni, amit meg lehet? Vagy pont az van, hogy már szar van a palacsintában, és még jobban nyomatni kell a kirakatot?

máj. 18. 00:42
 6/51 anonim ***** válasza:
93%
Minden attól függ, hogy így is vonzódnak e egymáshoz, ami ugye nem tudunk. Te mit pattogsz ezen, az ő dolguk...
máj. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
17%

Ha forditva lenne, a no mar reg lefarolt volna. Csak hat a ferfiak alapvetoen nem nacik.



39F incel

máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Azon pattogok amin szeretnék ez pedig az én dolgom... De egy magára adó pasi, aki tényleg mindent elkövet, hogy jól nézzen ki, koplalt, ő is ledobott nagyon sok felesleget, hogy vonzódhat egy ilyen nőhöz? Mikor régebben egy kb 50 kilós cicababa volt...
máj. 18. 00:51
 9/51 anonim ***** válasza:
24%

A ferfiak nem nok. Ezt is megallapitottuk, draga cicababa....



39F incel

máj. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg eljár qrvázni mint minden normális férfi hasonló esetben,otthon meg élvezi a családi légkör melegét meg a teljes kiszolgálást. Teljesen jóvanezígy.
máj. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!