Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, férfiak! Ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, férfiak! Ti meddig viselnétek el egy ilyen feleséget?

Figyelt kérdés

A feleségem egyre csak hízik. A konyhát viszont messzire elkerüli. Sütni, főzni nem akar. Mert hogy neki van egy diplomája, ő már nem megy a konyhába. Nekem is van, akkor már én is járjak húsz centivel a föld felett? Hogy mitől hízik mégis? Mert tömi magába a csipszet, csokit, mogyorót, mandulát és még ki tudná felsorolni.

Természetes amíg el nem vettem pont az ellenkezőket mutatta felém.

Elvettem egy karcsú, szorgalmas lányt, most meg van egy kövér, lusta, trehány feleségem. Tudtok valami értelmes okot mondani hogy ne váljak el tőle?



2015. jan. 29. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Főzz neki egészséges kajákat :):)
2015. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Semeddig. Nem.

Amennyiben semmi hajlandóságot nem mutat a változásra válj el!

2015. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

"Elvettem egy karcsú, szorgalmas lányt, most meg van egy kövér, lusta, trehány feleségem."

Ha azért vetted el, mert karcsú és szorgalmas volt, akkor válj el.

Ha azért vetted el, mert szeretted, akkor esetleg meg kéne beszélni, nem? Ha már diplomával rendelkeztek... :)

2015. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ennek valamilyen lelki oka van... mielott elvetted, nem volt kover? mert mar tobb olyan tortenetet hallottam, hogy lefogyott valaki gyorsan ferjhezment es visszahizott... Mindenestre valamit probal potolni vele... valami gond van. Meddig lehet elviselni? mindenkinel mas ez a kuszob...mindenestre ha nem hajlando legalabb belatni, h valami nem stimmel, de nagyon nem akkor nem tudsz mit csinalni.
2015. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
kamu!
2015. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
5 igen, ócska kamu, egy lepcsesszájú sötét agyú szerető írta ki :D (férfi így nem ír)
2015. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem kamu akkor válj el tőle, én is így tettem a volt feleségemmel, aki mielőtt élőben találkoztunk agyba-főbe fogyózott, hogy vékony legyen, együttélés után meg...

És ő is totál beképzelt volt a diplomájára, igaz nekem nincsen. Azt mondta még borotválkozni is jobban tud mint mi férfiak :-) Életem legjobb döntése volt a válás, most egy Angyallal élek.

2015. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én csak örülök, ha azt mondjátok hogy ritka, egyedi a mi esetünk. Bár most konkrétan nem nagyon vigasztal a tudat.
2015. jan. 29. 15:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként fordított esetben semeddig. az a baj, hogy szerintem a szex fontos része a kapcsolatnak, de ha a párom elkezdene dagadni megállíthatatlanul nem valószínű, hogy hú de kívánnám :( Ez a konyhás dolog meg... Nem tudom, én alapvetően nem gondolom, hogy minden nőnek konyhatündérnek kéne lenn, én sem vagyok az, de ezt te tudod, hogy korábban milyen volt. Ha korábban sem főzött, nem hiszem, hogy ez a része jogos... Ha korábban főzött, akkor meg lehet, hogy tényleg csak lusta, ahogy te mondod.


Ok, hogy miért ne válj el? Mert szereted, lehengerlő a humora, és vele akarod leélni az életed. Ha nem, hát akkor nem tudok okot.

2015. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:
61%

látszik h nem mki kap a diplomájával eszet is...

rém egyszerű. Leül elé. Megmond amit kell. Őszintén, korrektül, nem bántva.

Változás? ----> jippíjáééé

Nincs változás? ----> next step.

2015. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!