Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek itt az ideje? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt az ideje? Én már nagyon szeretném! Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a párommal másfél éve és nagyon-nagyon szeretem őt! Én minden kapcsolatban úgy voltam, hogy szeretem, ha látok egy fejlődést pozitív irányba. Most az lett, hogy együtt élünk már és minden percet együtt töltünk. Én vagyok az a fél, aki inkább elmegy néha külön egy-egy buliba a haverokkal vagy csak kiugrik egy sörre a térre.



Viszont most a pár napban azon gondolkodtam, hogy jó lenne, ha komolyabbra fordulna a dolog közöttünk és lenne egy eljegyzés. Én már pedzegettem a páromnak ezt, de ő csak mosolyogva kihátrált, hogy majd-majd.


Én nagyon utálom azt, amikor egy nő feleségül akarja vetetni magát a férfival, viszont most én is annak örülnék, ha megkérné a kezem. Így pedzegetni meg nem akarom, mert az meg már tukmálás. Igaz, hogy ki kéne várnom és ki is fogom várni (mivel nincs más alternatíva), de most megöl a vágy.....



... kész vagyok.



Szerintetek? Ti hogyan voltatok ezzel?


én 27 vagyok a párom 42.


(nincs volt feleség, se gyerek. Mielőtt még valaki jönne a körkül-el.)



2012. máj. 26. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kérdezd meg nyíltan, hogy el akar-e valaha is venni. Ha nem a válasz, akkor szerintem hiába pazaroljátok egymás idejét.
2012. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az elsővel. Nem elvetetni kell magad, hanem tisztázni, ki mit vár a kapcsolattól.

Sajnos nem túl jók az esélyeid, ha a párod 42 évig nem kötelezte el magát.

Ennyi idősen szerintem a "majd" nem megfelelő válasz. Tudnod kell, hogy egyáltalán akar-e családot, akar-e nősülni. Ha erre igen a válasz, akkor neked kell eldönteni, meddig vársz erre, ugyanis ha még évek múlva sem kér meg, akkor akar családot, csak nem veled.

Ha viszont nem akar nősülni - nem baj, csak akkor, ha viszont neked ez minden vágyad. Mert sajnos akkor nem egymásnak vagytok teremtve.

2012. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

szia

en is igy voltam direkt olyan filmeket nezettem vele., meg mindig.valahogy direkt ugy csinaltam hogy elojojon ez a dolog. eloszor en is turelmetlenkedtem hogy rajta mar aztan derult egbol.villam csapas ott volt a gyuru.

szerintem legyel kicsit turelmes. lehet hogy kulonlegesen akarja mint ahogy nalunk volt.

soritok

2012. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
pont azért kavar fiatal csajokkal, hogy ne kelljen elköteleznie magát... hidd el, abban az életkorban a normális pasi már mind vagy foglalt, vagy soha nem is akar megnősülni.
2012. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

42 éves...szerintem ne akard pedzegetni az eljegyzést...évekig lehetnél mellette még menyasszony :/


Próbáld megkérdezni ,hogy mik a szándékai veled.Szeretne-e tőled gyereket...A reakciójából tudni fogod, hogy érdemes-e rá időt és energiát fordítanod...

2012. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!