Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem bírom ki hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom ki hogy ne veszekedjek a párommal?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés, de hátha valaki volt ilyen helyzetben, és rájött valamire, így lehet tud segíteni nekem. Mindig megfogadom hogy holnaptól más leszek, nem fogok idegeskedni, veszekedni, de mihelyt együtt vagyunk, valamivel úgy felidegesít, hogy nem bírom ki hogy ne veszekedjek. Ez persze sok nem figyelés, nemtörődömség eredménye (már a részéről) ami felgyűlt bennem az évek alatt, de nem bírok rajta változtatni. Nem tudom mit csináljak.

2012. júl. 31. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez akkor valahol nem a te sarad,hanem az övé.Ha van elég érzelmi intelligenciája,akkor leeshet neki,hogy miért vagy dühös.Én elmondanám a helyedben,hogy mit érzek.
2012. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2012. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis akkor fogod ezt megoldani, ha elismered, hogy a te hibád. Ez tipikus látszatbeismerés, hogy jaj hát belátom, hogy sokat veszekszek és nem akarok, de végülis az ő hibája mert felgyűlt az évek alatt. Hát nem. Csakis a saját döntésed, hogy ideges leszel-e vagy nem. A te döntésed, ha nem bírod eléengedni a dolgokat hanem görcsölsz és veszekedsz rajta. És az is a te hibád ha az ő hibájából vagy mérges. Már olyan szempontból, hogy nem kötelező vele maradni. Ha évek alatt nem működik együtt, akkor lehet szépen keresni másik pasit, ha vele maradsz tudván, hogy milyehn akkor saját magadnak okozol stresszt. Én is voltam ilyen veszekedős egyyszer, hát jól meg is kaptam, elhagyott a végén, nagy pofon volt. Azóta soha. Csak aztán ez nem mindenkinél válik be ha nem elég okos, hanem kezdi előlről a következőnél is.
2012. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A kérdést akár én is kiírhattam volna. Én most már úgy kezelem, hogy megpróbálom nem minden apróságon felhúzni magam, bár néha nagyon nehéz, mert az én párom szeret piszkálni olykor. Persze néha még így is kihoz a sodromból, akkor én is üvöltözöm, felhúzom magam nagyon. De meg kell tudni próbálni kontrollálni, elengedni a füled mellett néhány megjegyzést. Nálunk mikor már látja, hogy besokalltam, akkor mindig mondja, hogy de csak viccel, meg ne haragudjak, de néha nem egyszerű, bár tudom én sem vagyok könnyű eset.
2012. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ülj le a pároddal és beszélj vele arról ami bánt téged(figyelmetlenség,nem törődik veled stb.),máshogy nem fog megoldódni a probléma.
2012. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, érzem még talán most meg lehetne menteni a kapcsolatot. Elismerem hogy az én hibám (még ha meg is van rá az okom) és nem akarok pofára esni, mert ennek az a vége. Nem pártfogókért jöttem erre az oldalra, hanem megoldást keresve. De rohadt nehéz.
2012. júl. 31. 17:21
 7/14 A kérdező kommentje:
Az évek alatt elszállt a türelmem, és minél jobban elszáll, annál nehezebb vissza fordítani a dolgokat.
2012. júl. 31. 17:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Betelt már az a bizonyos pohár?? Mielöbb beszéljél a pároddal,hogy mi nyomja a lelked,mert most még menthető!;)Legalábbis gondolom...
2012. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hjajj ezt csináljuk már évek óta, rongyosra beszéltem a szám. Rájöttem nem tudom kieszközölni a változást semmivel. Ha menteni akarom a házasságunkat, egy út van, nekem visszavenni, és tűrni.
2012. júl. 31. 17:29
 10/14 A kérdező kommentje:
csak nem tudom sikerülni fog-e, mert minden nap elhatározom hogy csendes leszek és kedves, de mindig valamin eltörik a mécses.
2012. júl. 31. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!