Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a fenét csináljak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak vele?

Figyelt kérdés
5év együttélés után házasság, 3 hónapja vagyunk házasok, van egy csöpp gyermekünk (2 éves). Minden rendben ment az elmúlt két hónapig. (Teszem hozzá ő kérte meg a kezem,és szeretett volna esküvőt, s nem én sírtam ki magamnak.) mostanában mikor hazaér a munkából alapból kiabálással indít, hogy ő tök fáradt,elege van mindenből,és arra kell hazajönnie, hogy a gyerekjátékok szét vannak a szobában,biztos nem csinálok egész nap semmit, csak meresztem a se**em. Nem tudom miért, minden nap ugyan az történik, elmegyek bevásárolni kora reggel mikor még ő meg a gyerek alszik,mire hazaérek felkel, reggelit készítek neki,aztán elmegy dolgozni. Mosógépet bepakolom, kel a gyerek, reggeli neki, aztán porszívózás,mosogatás, s nekiugrom a főzésnek. Mire végzek, hazaér ebédelni, elé rakom a kaját,megebédelünk,ő visszamegy dolgozni. Leteszem a gyereket aludni, állok neki ismét takarítani, felmosni, összepakolni, s mellette még dolgozom is, és jelen pillanatban még a házat is én festem teljesen tök egyedül,mert valahogy ő soha nem ér rá, és mindig tök fáradt. S ha megkérdem,hogy tetszik neki eddig, annyit bök oda, hogy "csak ennyire haladtál?"-és továbbáll. Leordítja a fejem,miért költök napi 2ezret a boltban? mire elé nyomom a számlát. Mire megveszem a kenyeret, tejet, a kajához valókat, jah és persze neki kell 4 doboz energiaital,mert hát az a minimum, persze, hogy 2ezret hagyok ott,meg még többet, de én kapok érte. ha kinyitom a számat, hogy azért szeretnék egy sütit enni,vagy egy fagyit nyalni, megy a sóhajtozás, megveszi ugyan, de 3 álló napig a 150 Ft-os szelet sütin,vagy a gombóc fagyin hisztizik,hogy mennyit kell rám költenie,s ez így nem lesz jó. Újabban már vágja rám a fejeket, bármit mondok,vagy veszek fel,vagy csinálok,s teszi a megjegyzéseket,pl "biztos meg akarod még azt enni?"- teszem hozzá nem vagyok kövér. 162 és 58 kg vagyok, de már ott tartok,hogy napi egyszer eszem, ebédelek,és annyit amennyit a 2 éves gyermekem eszik. de ha megkérdezem, hogy mi a baja velem csak annyit mond: semmi, csak szimplán elfáradtam"- ha megkérdezem van e valakije: "isten ments, még néha ti is sok vagytok, vagy nem, tudod jól soha nem tenném meg. vagy ha már nem kellenél megmondanám úgy ahogy eddig mindenkinek" - válaszok egyikét kapom. Szex van minden este. És jó is, azt kell mondjam, sőt mostanában különösen több figyelmet is kapok (panaszkodtam,h elhanyagolva érzem magam). De tudom valami akkor sincs rendben..... na mit gondoltok?

2012. aug. 1. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem válj el.
2012. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik nap tényleg ne csinálj semmit. Majd csak észreveszi a különbséget...
2012. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a munkahelyén van valami gond?Vagy anyagi?Persze ezt nem rajtad kellene leverni-e.Én is azt mondom,hogy ne csinálj meg ennyi mindent,mert már nem tudja értékelni.Azt hiszi ez jár neki.Éreztesd vele,hogy elveszíthet.
2012. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, jól kifogtad ezt a férfit! Tudom, könnyen dobálózunk itt a "válj el" szöveggel, mert biztosan nem olyan könnyű egy gyerekkel elmenni csak úgy akárhová, de én nem birnék egy ilyen férjet elviselni, tuti, hogy ha nem lehet vele megbeszélni, úgy elválnék, mint a huzat. A lelked kiteszed érte, ő meg lesz.r. Szerintem meg simán van valakije és azért változott meg így. Persze te kellesz neki, hisz kiszolgálod mindenben, de szerintem más nő is van a képben. Nem megbántásként írom, de sajnos nagyon-nagyon sok ismerősömnél ez van, ha gyerek születik, a pasi megcsalja a feleségét, mert már nem kap annyi figyelmet, mint előtte, hisz egy anyának első a gyerek. Remélem, rendbejönnek a dolgaitok, de olyan már nem lesz, mint régen, erre számíts.
2012. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!