Pipóca kérdése:

Mi a fenét kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Kaptam Németországból (rokonoktól) nemrég egy fejhallgatót, kipróbáltam a telefonomhoz, de sajnos nem támogatja a tartozékot... Szóval gondoltam eladom, megnéztem mégis mennyiért árulják, és azt hittem eldobom az agyam, újonnan 85000 Ft!!! (beats by dr. dre-studio) Vajon adjam el, vagy érdemes lenne megtartanom?
2012. máj. 8. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Add el, nagyon gagyi fejhallgató, de a hülyék/süketek sokat adnak érte. :D
2012. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem jó a telódhoz add el. Egy rakás egyéb számodra hasznos holmit vehetsz ennyi pénzből, sztem ezt még a rokonok is megértik, ha esetleg kiderül, hogy megváltál tőle. Próbál meg eredeti áron elpasszolni, vagy keveset engedni, végülis vadiúj.

Amúgy nem teljesen idevág, de sose értettem miért adnak egyesek ennyi pénzt valamiért, én anno 2500Ft-ért vettem a fejhallgatómat és tökéletesen működik azóta is, pedig nevenincs, ez volt kb 5 éve.

2012. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!