Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszalépett az esküvőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszalépett az esküvőtől?

Figyelt kérdés
A barátnőm vőlegénye visszalépett az esküvőtől. Nem tudom hogyan vigasztaljam. Most hozzám költözött, én ajánlottam fel neki, hogy legyen itt amíg úgy érzi szüksége van rá. De nem tudom mit mondhatnék neki vagy mit csináljunk hogy jobb legyen neki...Ő olyan nekem mint a kishúgom, nagyon szeretem!

2013. máj. 16. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább most lépjen vissza, minthogy összekötötte volna vele az életét úgy, hogy közben csalja...

Majd megérti a menyasszony, hogy még mindig jobban járt így!

2013. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy meggyászolja ezt az egészet. Ha sírni akar, akkor hagyd magára, ha te kellesz nekki, hogy a válladon sírjon, akkor legyél ott.


Ha jobban van, és emberek közé vágyik (ami nem valószínű, de lehet, mert van olyan, akin így jön ki a gyász), akkor menj el vele: színház, mozi, disco vagy bármi, ahova vágyik.


A legtöbb, amit mondhatsz neki az, amire nyílván maga is rá fog jönni: boldog lehet, hogy még idejében megszabadult egy fér.egtől.

2013. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, ez még a jobbik eset, voltam olyan esküvőn, ahol a menyasszony lett szerelmes a szervezés alatt, nem fújta le az esküvőt, hanem még a szeretőjét is meghívta.


Elköltöttek egy rakás pénzt a nagy banzájra, adósságba verték magukat meg a szülőket (innen-onnan kölcsön kértek), amit még akkor is fizettek, amikor fél év múlva kimondták a válást.


Barátnőd sírja ki magát és majd az idő begyógyítja a sebeket...

2013. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!