Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lakásvásárlásban nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásvásárlásban nem tudunk megegyezni a férjemmel, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nekünk kell eldönteni, de kíváncsi vagyok mások véleményére.


A és B ház között nincs lényegi különbség olyan szempontból, hogy mind a kettő pont jó méretben, helyiségek elrendezésében, állapotban.


A ház 1M ft-al olcsóbb, viszont anyósom közelében van. Ő tipikus anyós: mindenről elmondja a véleményét aztán számon kér, hogy ugye úgy csináltam. Egy ideig volt kulcsa a lakásunkhoz, de amikor úgy tartotta kedve átjött, ha ne voltunk otthon akkor is bement és rendezkedett.


B ház drágább, de messze van.


Ti melyiket választanátok?


2013. máj. 16. 21:30
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
59%
Én a B-t, de meghallgatnám a férjem szempontjait is (amiket nem írtál itt le, így nem tudom figyelembe venni őket).
2013. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
75%
magamból kiindúlva,mivel az én anyósom is tipikus anyós a messzebbi házat venném meg,persze abban az esetben,ha tényleg csak e-miatt "kilökhetek" egy millióval többet az ablakon egy "ugyanolyan" házra,mint ami közelebb van.
2013. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
72%
Én mindenféle képpen az olcsóbatt és megkérném az anyósomat, hogy hanyagolja a látogatást és ne adjon tanácsokat majd te szólsz neki ha tanács kell. És nem adnék neki kulcsot.
2013. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
85%

Egy millából nagyon jó vagyonvédelmi rendszert lehet venni :D :D

Hogy anyóst távol tudja tartani a házatoktól :P

2013. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Férjem indoka az, hogy olcsóbb.

Meg hogy nem baj, ha közel az anyja, tud segíteni. Csak én ebből a segítségből nem kérek.


Anyagilag belefér szerencsére a drágább is.

2013. máj. 16. 21:37
 6/51 anonim ***** válasza:
48%

B. házat választanám.

Tapasztalatból beszélek. Az a legjobb ha a szülőktől távol lakunk, főleg ha az anyós minden lében kanál. Én közel laktam az anyósomtól, mert a férjem szerint így a legjobb. Tévedett. Annyira beleszólt mindenbe, hogy ebből lettek a napi veszekedések, sértegetések, és a végén a válóper.

2013. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már vele 1000x.... Egy hétig minden rendben, aztán kezdi újra.

Amikor elvettük a másik lakás kulcsát, még eljött vagy 3x hajnalban hétvégén és feldörömbölt minket, mondván hogy elfelejtette, hogy visszaadta a kulcsot.


Szóval tuti a kapun is átmászna :-(

2013. máj. 16. 21:39
 8/51 anonim ***** válasza:
70%

Én korábban azt mondtam volna hogy "A" ház ennyit nem ér meg egymillió.

Azóta lett hasonló tapasztalatom.

Ma már az mondom egymilliónál többet is megér a nyugalom.

Ez még aránylag jutányos ár.

2013. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Igen, én is attól félek hogy ha oda költözünk, előbb-utóbb rámegy a házasságunk.


Innen már nem szeretnénk majd költözni, nem néhány átmeneti hónapról vagy évről van szó.

2013. máj. 16. 21:41
 10/51 anonim ***** válasza:
11%
Neki Ő az Anyukája. Neked pedig megér egy milliót, hogy messzebb költözhess Tőle. Gyönyörű.
2013. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!