Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg sokat kérek tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokat kérek tőle?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom hónapok óta maga alatt van. Amikor elveszítette a munkáját, akkor indult az egész. Mára ott tartunk, hogy alig lehet vele beszélni, mert mindent sértésnek vesz. Nem szeret kimozdulni sem itthonról.


Azt kértem tőle, hogy próbáljon megváltozni, mert ez így nem jó. Azóta még rosszabb lett a helyzet.



2013. máj. 17. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós. Olvass utána. Egy depressziósnak a legtöbbet azzal ártasz, ha azt mondod neki, "szedd már össze magad". Pont az a baja, hogy nem tudja összeszedni magát.

Vidd el orvoshoz, ha nagyon zavar a dolog, illetve segíts a munkakeresésben. Én is állás nélkül vagyok, ne tudd meg, mennyire pocsék. Főleg ha az emberhez így viszonyulnak. De az se segít, hogy harminc helyről egy az, aki válaszol, és az interjúk is finoman szólva érdekesek. Ahol például a héten voltam, az interjúztatót csak az érdekelte, mikor akarok gyereket. Megalázó, borzasztó.


Tudom, nehéz elképzelni a helyzetet, de azért próbálkozz meg vele. Ez egy betegség, egyedül szinte lehetetlen kilábalni belőle. Segíts neki.

2013. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja ismerősőm is ment interjura s az érdekelte hogy milyen állat lenne szivesen. Hogy mihez ért, milyen végzetsége van hol dolgozott korábban meddig az nem számitott.


Mondjuk ez olyan hely is volt. Ot nem vették fel, felvettek helyette egy szakképzetlen, aki voszont jó állatott választott.

2013. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jár Ő is interjúkra. De mindenhol több kör... szinte minden héten csalódások érik. Én megértem, sokszor kibeszéljük ezeket. De teljesen megszűnt a családi életünk!!! Sehová nem jön velem. Állandóan otthon ül és sajnálja magát. Mondtam neki, hogy menjünk orvoshoz, azt mondta arra nincs szüksége, nem megy. Aztán vannak napok amikor összekapja magát és tud örülni apróbb dolgoknak is.
2013. máj. 17. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz időszak.

A legjobb az lenne ha még több interjúra el tudod vinni hogy minél hamarabb legyen állása mert erre a fajta depresszióra a legjobb gyógyír egy megfelelő állás.

2013. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Depresszio. Ne cseszegesd mert elfog hagyni. Ha szereted, állj mellette, legyél vele minnél többet!

Én is az vagyok, így tudom. Értéktelen selejtnek érzi magát.

2013. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az eddigiekkel. Én is itthon vagyok hónapok óta munkát keresek. Sok az elutasítás, negatív benyomás. Nem kell kimozdulni, egy idő után begubózik az ember és nem is akar. Zavaró. Tudom, hogy változtatnom kell, de nehéz. Fásultság, levertség, nyomottság van egész nap - keresem az állásokat, de szinte semmi, amire alkalmas lennék. A beküldött önéletrajzok nagyrészére reakció sincs. Állandó elutasítás, megalázottság, elhagyatottság érzése. Értéktelennek érzed magad, mert még arra se vagy képes, hogy munkát találj. Eltartanak. Iszonyatos... én nem érzem egész embernek magam így...


Segíts neki és állj mellette. Ha cseszegeted, az a legrosszabb. Sajnos én is egyre könnyebben felkapom a vizet mert minden nap csak negatívumokkal találkozom, így eleve szar hangulatban vagyok. Nem rád haragszik, hanem a világra. Hidd el, ha talál munkát megoldódik a dolog, de addig légy megértő és állj mellette!

2013. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a depressziója odáig megy, hogy mindenkire féltékeny már. Ezen pedig egy orvos sem tud segíteni. Nők között dolgozok bent és többször felhozta már ezt, hogy kitudja hogy mi zajlik ott bent, mert mennyire erkölcstelen a nők. Hiába mondom neki, hogy nincs bent semmi, itt is olyanok a kollégák mint máshol. Hogyan zökkentsem ki ebből, ha nem fogad el segítséget???

Sajnos barátai alig vannak és szerintem azoknak is megkérdőjelezhető a modora, stílusa...

2013. máj. 17. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Az nagy tévedés hogy egyetlen egy orvos sem tud a féltékenységen segiteni.

A háttere önértékelési zavar és pont az lesz neki egyre inkább z állástalanság miatt.

Ha nem sikerül időben állást találni neki akkor egy idő után a pszichologus lesz a megoldás ha az sem történik meg akkor szakitás vagy még rosszabb.

Elég komoly jelei vannak.

Én annó barátnőmet mikor padlón volt autóval végigvittem egy nap vgy 8 helyre ahova beadott életrajzot beszélt a fönökökkel stb.

ma sajnos több hely kell, de ha megoldást akarsz ennél jobbat én nem tudom, mint a depresszio okát megszüntetni.

2013. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!