Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nemtudom hogy mittegyek.17éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete35 kérdése:

Nemtudom hogy mittegyek.17éve élünk eggyütt van 2 gyerek 6-éves és 15-évesek. Szüzen mentem hozzá a férjemhez azota nemis volt más, és nekisem. Mittegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem, ezért mindent megtettem hogy szerethessm . Demár évek óta vitázunk a szexen és a szerelmen mert szerintem vagy soha nemvolt belém szerelmes vagy már nemaz. A szexben sem kapok meg tőlle mindent de a romantikában mégjobbannem. Mert ennyi év alatt nemtudok elmesélni eggy szép történetet kettönkröl. Soha nemvoltunk kettesben 1 éjszakátsem miota megszülettek a gyerekek. Demár kivagyok borulva ezt őis tudja, és már nembirom sokáig ezt a megalásztatást, de tudnikell hogy neki nincs senkije ahová menne. A kiseeb gyerek pedig egyszeruen imádja. Nagyon elfáradtam mittegyek? . Az élet dolgaiba amugy megértsuk egymást igy sokan nemlátják hogy miketten igy élünk. Ez hosszu lett.
2013. máj. 24. 09:10
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
hát nagyon köszönöm a válaszokat főleg az utolsót.már ugy néz ki mulik a vihar megyünk felfelé, már a szexis jó,nagyon sokat beszélgetünk, én nagyon szeretem .igenis van szerelem sok év utánis,kell hogy legyen,de még mindig nemvoltunk kettesben sehol.
2014. jan. 30. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!